informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu PIT, VAT, ZUSwyświetlone: 1 - 10 z 232

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Accace poszerza grono swoich ekspertów

Accace poszerza grono swoich ekspertów [29.11.2011] W październiku do polskiego zespołu Accace dołączyła Katarzyna Kopaczewska, która objęła stanowisko outsourcing services manager. Wcześniej szeregi firmy zasilił Radomir Graj – head of tax Accace. Spółka planuje znaczące powiększenie zespołu w przyszłym roku... (info)


Ruszył konkurs na

Ruszył konkurs na "Najlepsze Biuro Rachunkowe" [24.11.2011] Comarch uruchomił dla swoich klientów pierwszą edycję konkursu na „Najlepsze Biuro Rachunkowe”. O tytuł biura świadczącego usługi księgowe najwyższej jakości, walczą wszystkie podmioty księgowe zrzeszone w Społeczności Biur Rachunkowych iKsięgowość24... (info)


Trendy w motywacji pracowników

Trendy w motywacji pracowników [24.11.2011] Pracownicy odgrywają decydującą rolę w rozwoju każdego biznesu. Od ich efektywności i wydajności zależy sukces każdego przedsięwzięcia dlatego pracodawcy powinni dbać o odpowiednią motywację... (info)

Świętuj Boże Narodzenie z pracownikami! [23.11.2011] Listopad to dla wielu firm czas zakupów podarunków, wręczanych tradycyjnie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Warto zastanowić się co podarować pracownikom, by razem z prezentem otrzymali coś wyjątkowego co na dłużej pozostanie w ich pamięci... (info)

Kolejna podwyżka VAT. Pytanie nie czy, tylko kiedy? [22.11.2011] Śledząc na bieżąco sytuację na rodzimym rynku oraz na rynkach zagranicznych, dodając do tego expose premiera, a także opinie innych polityków wręcz pewne wydaje się podniesienie podatku VAT w 2012 roku. Pytanie brzmi więc nie czy, tylko kiedy?.. (info)


Jak sprawnie zamknąć rok obrachunkowy w Twojej firmie

Jak sprawnie zamknąć rok obrachunkowy w Twojej firmie [17.11.2011] 29 listopada 2011 roku Comarch zaprasza na darmowe szkolenie internetowe pod hasłem "Bezpieczna i łatwa księgowość oraz sprawozdawczość roczna w małej firmie"... (info)

NIP nie dla wszystkich [08.11.2011] 1 września 2011 r. zniesiony został obowiązek posiadania NIP dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej i nie są płatnikami składek ubezpieczeniowych... (info)


Wystartowała nowa kampania Sodexo Motivation Solutions

Wystartowała nowa kampania Sodexo Motivation Solutions [03.11.2011] „Jak by nie liczyć z prezentem Sodexo zyskujesz podwójnie” – pod takim hasłem wystartowała nowa kampania reklamowa segmentu Motywacja Pracowników firmy Sodexo Motivation Solutions... (info)

Od pięciu lat w Europie Środkowo-Wschodniej [03.11.2011] Accace, dostawca usług z dziedziny księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, jesienią tego roku obchodzi pięciolecie swoje działalności... (info)

Świadoma emerytura - systematyczne oszczędzanie ma sens [29.09.2011] Inwestowanie w przyszłość, szczególnie odkładanie kapitału na emeryturę, ma sens. Pokazuje to bardzo proste wyliczenie. Jeżeli przez najbliższe 30 lat, każdego miesiąca będziemy inwestować jedynie 200 złotych,.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...