informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Literaturawyświetlone: 1 - 10 z 170

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


PREMIERA SEZONU! Zimowe wydanie katalogu „Domy Rodzinne”!

PREMIERA SEZONU! Zimowe wydanie katalogu „Domy Rodzinne”! [01.12.2011] W najnowszym wydaniu katalogu „Domy Rodzinne” Pracownia Projektowa ARCHIPELAG przygotowała wachlarz różnorodnych propozycji projektowych, które pozwolą rozgrzać marzenia o własnym domu... (info)


Zaczytany Modny Kraków

Zaczytany Modny Kraków [01.12.2011] „Książki” to jeden z najpopularniejszych działów w miesięczniku „Modny Kraków”. Nasi czytelnicy lubią czytać o książkach, stąd naszej redakcji nie mogło zabraknąć podczas 15.Targów Książki. Na naszym stoisku działo się niejedno!.. (info)


Latający Szpieg czy Karlsson z Dachu

Latający Szpieg czy Karlsson z Dachu [29.11.2011] Fani Astrid Lindgren, przygód Karlssona oraz głosu Edyty Jungowskiej mogą czuć się usatysfakcjonowani. „Latający Szpieg czy Karlsson z Dachu”, ostatnia - trzecia część audio-przygód z cyklu o Karlssonie pojawiła się właśnie na półkach księgarni... (info)


Maria Amelie i Miriam Van hee w Krakowie

Maria Amelie i Miriam Van hee w Krakowie [28.10.2011] Na tegorocznym Festiwalu Josepha Conrada w Krakowie gościć będziemy Norweżkę Roku 2010 Marię Amelie i Miriam van hee.Obie autorki są rezydentkami krakowskiej Willi Decjusza... (info)


Magazyn Literacki Radar na 15. Targach Książki w Krakowie

Magazyn Literacki Radar na 15. Targach Książki w Krakowie [27.10.2011] Serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników trójjęzycznego (polsko-niemiecko-ukraińskiego) magazynu literackiego ?Radar? do odwiedzenia stoiska nr B 81 na tegorocznych Targach Książki w Krakowie, na którym prezentowany będzie najnowszy numer ?Radaru?... (info)


Linde dla prozaików

Linde dla prozaików [21.10.2011] Noblistka Herta Müller i wybitny polski prozaik Wiesław Myśliwski odbiorą z rąk prezydenta Torunia i nadburmistrza Getyngi Nagrodę Miast Partnerskich im. Samuela Bogumiła Lindego... (info)

"Pióropusz" w ebooku! [20.10.2011] Z tej wiadomości na pewno ucieszą się wszyscy pasjonaci dobrej literatury. „Pióropusz” Mariana Pilota, autora, który w tym roku otrzymał Nagrodę literacką Nike, jest już dostępna w sieci dystrybucji Virtualo... (info)

Nareszcie jest! 3 tom "Cukierni pod Amorem" w ebooku! [06.10.2011] Ebook w formacie PDF od 5 października 2011 r. jest dostępny w sieci dystrybucji Virtualo m.in: empik.com, amazonka.pl, gandalf.com.pl i u innych partnerów... (info)


V Krakowskie Dni Literatury

V Krakowskie Dni Literatury [30.09.2011] Stowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza na V Krakowskie Dni Literatury, międzynarodowy festiwal literacki, podsumowujący dla lata międzynarodowego programu stypendiów i wydarzeń literackich Dagny, który będzie mieć miejsce od 6 do 8 października w Krakowie... (info)

Zbrodnia i kara według Ferdinanda von Schiracha w formatach PDF i EPUB [22.09.2011] Bestseller, który w Niemczech rozszedł się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy, dostępny w formie ebooka w księgarniach należących do sieci dystrybucji Virtualo... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...