informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Książkiwyświetlone: 1 - 10 z 428

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Zaczytany Modny Kraków

Zaczytany Modny Kraków [01.12.2011] „Książki” to jeden z najpopularniejszych działów w miesięczniku „Modny Kraków”. Nasi czytelnicy lubią czytać o książkach, stąd naszej redakcji nie mogło zabraknąć podczas 15.Targów Książki. Na naszym stoisku działo się niejedno!.. (info)


Książki, audiobooki i inne - Qlturka poleca pod choinkę

Książki, audiobooki i inne - Qlturka poleca pod choinkę [30.11.2011] Koniec listopada i pierwsze tygodnie grudnia to czas, gdy zaczynamy zastanawiać się, jakie prezenty podarować dzieciom - Qlturka.pl przychodzi z pomocą, prezentując katalog on-line Qlturka poleca pod choinkę... (info)


Książka w plecaku

Książka w plecaku [28.11.2011] Jak zachęcić dzieci do czytania? Co zrobić, żeby miały łatwiejszy dostęp do książek? Odpowiedź jest prosta: dać książkę dzieciom w plecakach. I to nie byle jaką książkę, ale taką, która zaciekawi i zachęci do czytania... (info)


ABBYY FineReader 11 zamieni książkę na e-book

ABBYY FineReader 11 zamieni książkę na e-book [25.11.2011] Jedenasta wersja ABBYY FineReader Professional jest nie tylko praktycznym narzędziem do przetwarzania skanów i plików PDF na wersje edytowalne. Z jego pomocą można teraz w łatwy sposób zapisać tekst do formatów obsługiwanych przez czytniki e-booków... (info)


Więcej książek dla młodzieży w Karaoke4English

Więcej książek dla młodzieży w Karaoke4English [23.11.2011] W Karaoke4English - aplikacji do nauki angielskiego na smartfony, która umożliwia jednoczesne słuchanie i czytanie tekstów, a także tworzenie ćwiczeń językowych – pojawiły się książki dla młodzieży z serii „Polar Fish”, autorstwa Andy Coombs'a... (info)


Film

Film "José i Pilar" - w drodze po Oskara [07.11.2011] Dzieła portugalskich twórców zyskują coraz więcej zwolenników: filmy Manoela de Oliveira, powieści José Saramago... Do tego grona może dołączyć Miguel Mendes, reżyser dokumentu „José i Pilar”, który ma szansę na Oskara za „najlepszy film obcojęzyczny”... (info)


Facebook: polski fanpage Igrzysk śmierci

Facebook: polski fanpage Igrzysk śmierci [07.11.2011] Na Facebooku zadebiutował polski fanpage jednego z najgoręcej oczekiwanych filmów przyszłego roku - „Igrzysk śmierci”. Dostępny jest pod adresem http://www.facebook.com/igrzyskasmierci. Film do kin trafi 23 marca 2012 roku... (info)


Konkurs YouGO! Magazine i Wydawnictwa Nowy Świat

Konkurs YouGO! Magazine i Wydawnictwa Nowy Świat [02.11.2011] Rozpoczął się wspólny konkurs nowego magazynu o podróżach YouGO! Magazine oraz Wydawnictwa Nowy Świat, które znane jest między innymi z niestandardowych przewodników turystycznych. Do wygrania są przewodniki po Nowym Jorku, Turcji oraz Toskanii i Umbrii... (info)
"Świat Hemingwaya" w Katowicach [31.10.2011] 30 października angelo Hotel Katowice zamienił się w plan filmowy. Dokumentalny film “Świat Hemingwaya” Giuseppe Recchia, którego ostatnie sceny kręcono w Katowicach, będzie można zobaczyć w polskiej telewizji już w połowie grudnia... (info)


Maria Amelie i Miriam Van hee w Krakowie

Maria Amelie i Miriam Van hee w Krakowie [28.10.2011] Na tegorocznym Festiwalu Josepha Conrada w Krakowie gościć będziemy Norweżkę Roku 2010 Marię Amelie i Miriam van hee.Obie autorki są rezydentkami krakowskiej Willi Decjusza... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...