informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Szkolnictwowyświetlone: 1 - 10 z 1061

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Interaktywne projektory Epson na INTERaktywnych Konferencjach

Interaktywne projektory Epson na INTERaktywnych Konferencjach [30.11.2011] 1 grudnia br. w Warszawie odbędzie się pierwsza, z cyklu 5 bezpłatnych konferencji „INTERaktywne Konferencje Maturalne” przeznaczonych dla nauczycieli i maturzystów.. (info)


studio PRowokacja opowie studentom o media relations

studio PRowokacja opowie studentom o media relations [28.11.2011] Agencja public relations studio PRowokacja przeprowadzi dla łódzkich studentów bezpłatne szkolenie pt.: „Dlaczego oni przychodzą? – czyli jak skutecznie zorganizować wydarzenie medialne z udziałem dziennikarzy i celebrytów - poradnik dla PR-owca”... (info)

Plany rozwoju UTW nagrodzone! [24.11.2011] Uniwersytety Trzeciego Wieku, które wzięły udział w cyklu warsztatów w Konstancinie, zachęciliśmy do tego, aby bliżej przyjrzały się funkcjonowaniu swoich organizacji i opracowały plany rozwoju UTW w oparciu o wiedzę wyniesioną z warsztatów... (info)


Koncertowy jubileusz.

Koncertowy jubileusz. [24.11.2011] W dniach 23-26 listopada 2011 r. Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu świętuje 90-lecie istnienia. Z tej okazji odbędzie się uroczysty jubileuszowy koncert.... (info)


BizTech: Pierwsze w Polsce szkolenie Advancing Windows Security

BizTech: Pierwsze w Polsce szkolenie Advancing Windows Security [23.11.2011] W dniach 19-21 grudnia br. BizTech Konsulting SA organizuje pierwsze w Polsce szkolenie Advancing Windows Security dotyczące bezpieczeństwa systemów informatycznych bazujących na Windows 7, Windows 8 i Windows Server 2008 R2... (info)


Ocena e-learningu przez studentów- wyniki badań w WSP TWP w Warszawie

Ocena e-learningu przez studentów- wyniki badań w WSP TWP w Warszawie [22.11.2011] Studenci Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie dokonali oceny zajęć prowadzonych w systemie Kształcenia na Odległość (KnO). Wyniki badania pozwoliły określić profil studenta KnO, i dokonać oceny proponowanego programu nauczania... (info)


Orliki okiem kamery

Orliki okiem kamery [18.11.2011] Toruniowi przybyło 5 kolejnych orlików. Nasze miasto ma ich już 18 i jest liderem w województwie kujawsko-pomorskim. Jak wyglądają nowe kompleksy sportowo-rekreacyjne, można się przekonać oglądając film dostępny jest na miejskim kanale portalu YouTube... (info)


Mistrzowskie marki w Akademii Kurta Schellera

Mistrzowskie marki w Akademii Kurta Schellera [17.11.2011] Akademia Kurta Schellera to jedna z najbardziej cenionych szkół kulinarnych w Polsce, która stwarza szansę na naukę oraz zdobywanie wiedzy od najlepszych specjalistów i praktyków sztuki kulinarnej... (info)


Spotkanie na Uniwersytecie Cranfield

Spotkanie na Uniwersytecie Cranfield [17.11.2011] W Cranfield w Wielkiej Brytanii odbyło się spotkanie przedstawicieli władz polskich uczelni i brytyjskiej szkoły wyższej Cranfield University. Organizatorem spotkania była UNIT4 TETA... (info)


Problemy i wyzwania współczesnej szkoły

Problemy i wyzwania współczesnej szkoły [16.11.2011] Edukacja i problemy dojrzewania w świetle nowych technologii to główne tematy konferencji dla nauczycieli organizowanej w ramach Strefy Młodzieży SWPS. Spotkanie odbędzie się 19 listopada w siedzibie uczelni (ul. Chodakowska 19/31). Wstęp wolny... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...