informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Muzycywyświetlone: 1 - 10 z 282

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Wernisaż wystawy plakatu irańskiego z kolekcji Krzysztofa Dydo

Wernisaż wystawy plakatu irańskiego z kolekcji Krzysztofa Dydo [01.12.2011] W niedzielę, 4 grudnia, o godz. 17.00 zapraszamy do Willi Decjusza na otwarcie wystawy plakatów irańskich zgromadzonych w kolekcji Krzysztofa Dydo. Wernisaż uświetni koncert perskiej muzyki klasycznej w wykonaniu Mohammada Rasouli i Anny Marcinowskiej... (info)


KANCALERYA - Białe Święta. Twórcy

KANCALERYA - Białe Święta. Twórcy "Zabiorę Cię" wracają z nową płytą. [01.12.2011] Zespół KANCALERYA, twórcy hitu "Zabiorę Cię", wracają po 10 latach z nową płytą. Białe Święta to nazwa płyty, a zarazem tytułowego utworu. Muzycy pokusili się o nagranie własnych, autorskich pastorałek i kolęd... (info)


Zapowiedź koncertu: Michał Grott & Pinnawela

Zapowiedź koncertu: Michał Grott & Pinnawela [29.11.2011] 3 grudnia, Artystka, która 14 marca wydała swoją drugą solową płytę „Renesoul”, wystąpi gościnnie w mieście Świecie (okolice Chełmna) na koncercie Michała Grotta... (info)


Nowy klip Pinnaweli już w piątek

Nowy klip Pinnaweli już w piątek [16.11.2011] Ponad pół roku po premierze drugiego solowego albumu Pauliny Przybysz znanej jako Pinnawela przedstawiamy państwu wideoklip do tytułowego utworu „Renesoul”... (info)

Urodziny, jakich w Bytomiu nie było! [16.11.2011] Agora Bytom zaprasza do wspólnego świętowania swoich pierwszych urodzin podczas Festiwalu Urodzinowego. Będą gwiazdy: Me Myself & I i Ewa Farna. Do tego pokazy Mira Art, tancerze, tort i multimedialny pokaz mody. To największa impreza urodzinowa tej jesieni!.. (info)


Zespół Poluzjanci rusza w trasę koncertową

Zespół Poluzjanci rusza w trasę koncertową [14.11.2011] Zespół Poluzjanci, który 21 października 2011 wydał swoją trzecią płytę pt. „Trzy metry ponad ziemią”, rusza w trasę koncertową po Polsce. Pierwsza część koncertów rozpoczyna się 15 listopada, a kończy 26 stycznia... (info)


Konkurs wokalny

Konkurs wokalny "The power of Voice" rozstrzygnięty [03.11.2011] Znamy już głos Arkad Wrocławskich 2011. 28 i 29 października na castingu przed Elżbietą Zapendowską wystąpili uczestnicy muzycznego show „The power of Voice”. Zwyciężyła 25-letnia Kamila Osip z Wrocławia... (info)


Sprzęt dla DJ’a. Czy nowe znaczy lepsze?

Sprzęt dla DJ’a. Czy nowe znaczy lepsze? [02.11.2011] Niemal każdy nowy sprzęt dedykowany DJ budzi kontrowersje i zachwyca. Nie inaczej jest w przypadku DJM-2000, który stosunkowo niedawno pojawił się na rynku i który – jak wiele osób podkreśla – jest początkiem rewolucyjnej zmiany w tej branży... (info)

Muzyczne show z Elżbietą Zapendowską [27.10.2011] Już w najbliższy weekend uczestnicy castingu „The power of Voice” staną oko w oko z Elżbietą Zapendowską. Podczas muzycznego show okaże się kto zostanie świątecznym głosem Arkad Wrocławskich, wygra 1000 zł i warsztaty ruchu scenicznego z Rafałem Ostrowskim... (info)


Nagroda Ciechowskiego dla Julii Marcell

Nagroda Ciechowskiego dla Julii Marcell [25.10.2011] Piosenkarka, skrzypaczka, pianistka i zarazem kompozytorka Julia Marcell została laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego w 2011 r... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...