informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Sztuka, malarstwo, rzeźbawyświetlone: 1 - 10 z 476

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Wernisaż wystawy plakatu irańskiego z kolekcji Krzysztofa Dydo

Wernisaż wystawy plakatu irańskiego z kolekcji Krzysztofa Dydo [01.12.2011] W niedzielę, 4 grudnia, o godz. 17.00 zapraszamy do Willi Decjusza na otwarcie wystawy plakatów irańskich zgromadzonych w kolekcji Krzysztofa Dydo. Wernisaż uświetni koncert perskiej muzyki klasycznej w wykonaniu Mohammada Rasouli i Anny Marcinowskiej... (info)


Nowy wymiar Smyka w Centrum Janki

Nowy wymiar Smyka w Centrum Janki [01.12.2011] Już dzisiaj, w czwartek 1 grudnia 2011 r. w Centrum Janki, nastąpi wielkie otwarcie nowego, powiększonego sklepu sieci Smyk. Liczne atrakcje dla dzieci i rodziców towarzyszące otwarciu potrwają przez cztery kolejne dni... (info)


Uchwycić naturę

Uchwycić naturę [30.11.2011] Od biebrzańskich klimatów po lasy deszczowe Ameryki Południowej i syberyjską tajgę - wszystko to i jeszcze więcej będzie można zobaczyć podczas Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Sztuka Natury... (info)


Pamięć w gotyckim murze

Pamięć w gotyckim murze [29.11.2011] Toruńska katedra śś. Janów przeszła największy w swojej historii program konserwatorski części zewnętrznej. W ciągu 6 lat kosztem 9 mln zł odnowiono elewację, dachy i okna witrażowe... (info)


Renesans tapet - modny akcent we wnętrzu

Renesans tapet - modny akcent we wnętrzu [28.11.2011] Nowoczesne tapety to bogate wzornictwo, kolorystyka oraz wykorzystanie naturalnych materiałów. Współczesnym trendem w aranżacji jest traktowanie tapety jako akcentu we wnętrzu... (info)


Polowanie na awangardę

Polowanie na awangardę [23.11.2011] Tylko do 29 stycznia Kraków gości niezwykłą wystawę „Polowanie na awangardę. Zakazana sztuka w Trzeciej Rzeszy”, której organizatorem jest Międzynarodowe Centrum Kultury. Jednym z partnerów ekspozycji jest amerykańska marka Benjamin Moore... (info)


FotoArt Festival - antidotum na szarą rzeczywistość

FotoArt Festival - antidotum na szarą rzeczywistość [21.11.2011] W październiku Bielsko-Biała było niekwestionowaną stolicą światowej fotografii. W ramach IV edycji FotoArt Festival odbyło się 21 wystaw wybitnych fotografików z całego świata, które obejrzało łącznie około 20 000 osób... (info)


Zabawka zabawce nierówna

Zabawka zabawce nierówna [16.11.2011] Urodziny, imieniny, Boże Narodzenie czy po prostu długo oczekiwana wizyta. Często stajemy przed koniecznością wyboru prezentu dla dziecka – naszego lub kogoś z naszych bliskich. A dlaczego, kupując prezent, warto wybrać ten, który bawi i uczy?.. (info)


Wystawa - Św. Góra Grabarka w 100 obrazach

Wystawa - Św. Góra Grabarka w 100 obrazach [16.11.2011] W listopadzie w Rosyjskim Ośrodku Nauki i Kultury (RONiK) w Warszawie można oglądać wystawę malarską „Święta Góra Grabarka w 100 obrazach”, będącą efektem dwutygodniowego pleneru grupy artystów z Rosji, Ukrainy, Białorusi i Polski... (info)


Charytatywna aukcja dzieł sztuki w hotelu Radisson Blu Kraków

Charytatywna aukcja dzieł sztuki w hotelu Radisson Blu Kraków [16.11.2011] 25 listopada 2011 r. o godzinie 18.00, w krakowskim hotelu Radisson Blu odbędzie się charytatywna aukcja dzieł sztuki pod hasłem „Podaruj Dzieciom Uśmiech”. Dochód z niej zostanie przekazany na rzecz SPOW Domu Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...