informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Budownictwo przemysłowewyświetlone: 1 - 10 z 799

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Trane Rental Services Oferuje Tymczasowe Rozwiązania Chłodnicze [30.11.2011] Zarządcy budynków wiedzą, że niemożność zagwarantowania wymaganych poziomów chłodu w budynku, nawet przez krótki okres, może wiązać się ze sporymi kosztami... (info)


Jak wybrać szyby do okien dachowych?

Jak wybrać szyby do okien dachowych? [30.11.2011] Dzięki szerokiej ofercie szyb, okna dachowe mogą spełniać indywidualne wymagania mieszkańców każdego domu. Jednak by okno odpowiadało konkretnym potrzebom, niezbędny jest odpowiedni dobór szkła oraz znajomość jego możliwości technicznych... (info)


Luksus, relaks, wanna Kaldewei

Luksus, relaks, wanna Kaldewei [29.11.2011] Gwarancja komfortowej kąpieli? Najwyższy standard użytkowy w warunkach hotelowych? Hotel Marina Bay Sands w Singapurze przekonuje, że wanny Kaldewei to idealne połączenie obu tych wartości... (info)

Schneider Electric na VI Forum Energetycznym [29.11.2011] VI Forum Energetyczne w Sopocie jest miejscem, gdzie można wymieniać idee polityczne, dzielić się doświadczeniami oraz promować innowacyjne rozwiązania... (info)


Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze.

Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze. [28.11.2011] Firmy Pilkington Polska, Geze i Schüco zapraszają architektów do udziału w bezpłatnych seminariach z cyklu „Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze”. Ostatnie w tym roku spotkania odbędą się w Bielsku-Białej (30 listopada) i Zakopanem (1 grudnia)... (info)


Jak zaprojektować ogrodzenie lotniska zgodnie z wymogami prawa lotniczego?

Jak zaprojektować ogrodzenie lotniska zgodnie z wymogami prawa lotniczego? [28.11.2011] Projektujesz system ogrodzeniowy lotniska? Zobacz, jakie ogrodzenie spełni rygorystyczne wymogi określone przepisami Prawa Lotniczego dla tego typu obiektów... (info)


Siła Mamuta - klej Mamut Glue firmy Den Braven

Siła Mamuta - klej Mamut Glue firmy Den Braven [28.11.2011] Zapewnienie trwałego i mocnego połączenia bez użycia śrub czy gwoździ jest często sprawą problematyczną, szczególnie w przypadku, gdy oba elementy wykonane są z różnych materiałów... (info)


Ogrodzenie dla terenów o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa

Ogrodzenie dla terenów o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa [28.11.2011] Zabezpieczenie lotnisk, koszarów wojskowych oraz zakładów produkcyjnych o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa musi być wykonane z wyjątkową precyzją. Takie obszary powinny być ogradzane produktami, które zagwarantują bezpieczeństwo i będą służyć na lata... (info)

O przemysłówce do przeczytania i przemyślenia! [25.11.2011] Kolejny, piąty w tym roku, numer magazynu Zawód:Architekt, którego tematem przewodnim jest architektura przemysłowa został udostępniony na stronie www.zawod-architekt.pl do bezpłatnego pobrania.. (info)


Amwin Przedsiębiorstwem Fair Play 2011.

Amwin Przedsiębiorstwem Fair Play 2011. [24.11.2011] Amwin został po raz kolejny uhonorowany tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play ”. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest spółkom przestrzegającym najwyższych standardów etycznych w biznesie oraz w relacjach z pracownikami, władzą państwową i samorządami... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...