informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Transportwyświetlone: 1 - 10 z 867

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Św. Mikołaj w tym roku korzysta z B2B ONLINE!

Św. Mikołaj w tym roku korzysta z B2B ONLINE! [01.12.2011] Gorączka przedświątecznych zakupów już się rozpoczęła. Wyraźnie widać to na platformie B2B ONLINE gdzie ilość transakcji rośnie z dnia na dzień!Łatwo odnaleźć poszukiwane produkty i wybrać najatrakcyjniejszą ofertę, a jest w czym wybierać!.. (info)


Koleje Mazowieckie dla bezpieczeństwa w Internecie

Koleje Mazowieckie dla bezpieczeństwa w Internecie [30.11.2011] Internet staje się jednym z głównym miejsc, w którym młodzi ludzie nawiązują kontakty towarzyskie czy realizują swoje pasje. Pomimo wielu zalet, nie należy zapominać o zagrożeniach wynikających z korzystania z Sieci... (info)

Frost & Sullivan: Europa wymienia tabor kolejowy [29.11.2011] Wymiana starzejącego się taboru tworzy możliwości rozwoju dla alternatywnych technologii napędowych na europejskim rynku lokomotyw i szynobusów spalinowych.. (info)


PPL Perłą Polskiej Gospodarki

PPL Perłą Polskiej Gospodarki [29.11.2011] P.P. „Porty Lotnicze”, zarządzające Lotniskiem Chopina w Warszawie, po raz trzeci z rzędu otrzymało tytuł „Perły Polskiej Gospodarki” w rankingu magazynu „Polish Market”... (info)


Jeszcze łatwiejsza rezerwacja w portalu BiletyAutokarowe.pl

Jeszcze łatwiejsza rezerwacja w portalu BiletyAutokarowe.pl [28.11.2011] Zakup biletów autokarowych na podróże do całej Europy stał się jeszcze łatwiejszy – to zasługa usprawnień, które wprowadziła do swojego systemu rezerwacji redakcja portalu BiletyAutokarowe.pl... (info)


Koleje Mazowieckie rozpoczynają współpracę z portalem Pasazer.info.pl

Koleje Mazowieckie rozpoczynają współpracę z portalem Pasazer.info.pl [23.11.2011] Pasażerowie podróżujący pociągami Kolei Mazowieckich mają możliwość korzystania z informacji na nowej platformie internetowej: Pasazer.info.pl. Pomysłodawcą jest Urząd Transportu Kolejowego... (info)

FM Logistic dla Grupy Sanofi [17.11.2011] Firma FM Logistic podpisała nowy kontrakt z kolejnym klientem z branży farmaceutycznej. Projekt dla Grupy Sanofi realizowany w wyspecjalizowanym magazynie operatora w Błoniu k. Warszawy, rozpoczął się we wrześniu br... (info)


Stanowisko Instytutu Jagiellońskiego wobec kwestii problemów systemu viaTOLL

Stanowisko Instytutu Jagiellońskiego wobec kwestii problemów systemu viaTOLL [17.11.2011] Instytut Jagielloński w dalszym ciągu bada sprawę wprowadzenia elektronicznego systemu poboru opłat. W związku z pojawiającymi się komentarzami i informacjami dotyczącymi nieprawidłowości przy naliczaniu opłat za użytkowanie dróg objętych systemem viaTOLL... (info)


Jak promować firmę w Sieci?

Jak promować firmę w Sieci? [04.11.2011] Sieć daje wyjątkową możliwość promowania biznesu. Jest to promocja, która zwykle wymaga ponoszenia niskich nakładów finansowych. Twoim głównym kosztem będzie Twój czas – reklamuj swoją firmę, korzystając z darmowych narzędzi... (info)


Lotnisko Chopina drogie? Nieprawda - rzecznik odpowiada portalowi Wyborcza.biz

Lotnisko Chopina drogie? Nieprawda - rzecznik odpowiada portalowi Wyborcza.biz [31.10.2011] W związku z opublikowaniem w portalu internetowym Wyborcza.biz artykułu pt. „Warszawskie Okęcie omijają podróżni i przewoźnicy. Duża szansa dla Modlina”, rzecznik lotniska wystosował do redaktora portalu odpowiedź następującej treści... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...