informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Sporty motoryzacyjnewyświetlone: 1 - 10 z 632

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Mistrzyni Polski Małgosia Rdest po raz pierwszy w bolidzie [30.11.2011] Małgosia Rdest, tegoroczna Mistrzyni Polski w kartingu po raz pierwszy zasiadła za kierownicą profesjonalnego bolidu startując w eliminacjach do programu Formula BMW Talent Cup.. (info)


Integracja Poland Trophy Dragon Winch Extreme

Integracja Poland Trophy Dragon Winch Extreme [23.11.2011] Jak co roku organizatorzy postanowili zorganizować oficjalne podsumowanie całego sezonu. Integracja Poland Trophy Dragon Winch Extreme, bo taką nosi ono nazwę, odbędzie się 26-27 listopada 2011 w Morsku... (info)


Dtm & Tour de France

Dtm & Tour de France [20.10.2011] W październiku na antenie ESPN Classic zobaczymy nową serię programów, która łączy dwie dyscypliny sportowe. To coś zarówno dla miłośników dwóch jak i czterech kółek, a mowa tu o DTM oraz o Tour de France... (info)


Ryk silników, monstrualne ciężarówki i Team Hot Wheels™

Ryk silników, monstrualne ciężarówki i Team Hot Wheels™ [03.10.2011] Ponad 30 tysięcy widzów na Stadionie Miejskim we Wrocławiu skandowało podczas Monster Jam, gdzie gigantyczne ciężarówki szalały po specjalnie przygotowanym dla nich torze, mając sobie za nic wraki podstawionych samochodów i ogromne hopki!.. (info)


Team Hot Wheels™ na Monster Jam!

Team Hot Wheels™ na Monster Jam! [30.09.2011] Polscy kierowcy Team Hot Wheels™ wystąpią podczas Monster Jam we Wrocławiu dając pokaz jazdy jeepem i crossem po torze dla Monster Trucków!Team Hot Wheels™ - czyli czterech tajemniczych kierowców,.. (info)


Opony do auta. Klasyczne rozwiązanie czy kompromis?

Opony do auta. Klasyczne rozwiązanie czy kompromis? [29.09.2011] Perspektywa wyboru opon całorocznych kusi kierowców przede wszystkim wygodą. Jednak wielu specjalistów odradza wybór opon wielosezonowych, które nie gwarantują takiego bezpieczeństwa jak opony sezonowe... (info)

Comarch OPT!MA w salonach Harley-Davidson [27.09.2011] Arrow Sp. z o.o., autoryzowany dealer Harley-Davidson, pracuje na programie Comarch OPT!MA. Implementację oprogramowania przeprowadził Złoty Parter Comarch – firma CONNECTO z Sosnowca... (info)


Rewolucyjna wyciągarka DRAGON WINCH!

Rewolucyjna wyciągarka DRAGON WINCH! [23.09.2011] Po dwóch latach prac konstrukcyjnych oraz badań producent markowych wyciągarek Dragon Winch wprowadza na rynek rewolucyjny model DWT 14000 z serii TRUCK... (info)


Polak triumfuje w rundzie Mistrzostw Europy!

Polak triumfuje w rundzie Mistrzostw Europy! [14.09.2011] W dniach 10-11 września br.w Słomczynie odbyło się najważniejsze sportowe wydarzenie tego lata – Mistrzostwa Europy Rallycross (MERC 2011). Na imprezie nie zabrakło również Męskich Zabawek... (info)


Rajd lotniczy promuje Mazury na Litwie

Rajd lotniczy promuje Mazury na Litwie [09.09.2011] Trwa Międzynarodowy Rajd lotniczy po lotniskach Litwy. Przez trzy najbliższe dni piloci będą zachęcali Litwinów do głosowania na Mazury w ogólnoświatowym konkursie na 7 Nowych Cudów Natury... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...