informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Architekturawyświetlone: 1 - 10 z 1842

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Poradnik dla budujących – by mieszkać komfortowo

Poradnik dla budujących – by mieszkać komfortowo [01.12.2011] Kiedy marzenie o posiadaniu własnego miejsca do życia zaczyna się krystalizować, przychodzi czas wyborów, od których zależeć będzie komfort mieszkania. Ułatwić je mogą rzeczowe informacje zawarte w nowym wydaniu Poradnika dla budujących domowy.pl... (info)


Fakty i mity, czyli cała prawda o kominkach elektrycznych

Fakty i mity, czyli cała prawda o kominkach elektrycznych [01.12.2011] Drogie w eksploatacji, nie budujące atmosfery, tandetne – podobne plotki można usłyszeć na temat kominków elektrycznych. Z opinią tą nie zgodzą się z pewnością wszyscy ci, którzy mieli przyjemność z nich korzystania... (info)


PREMIERA SEZONU! Zimowe wydanie katalogu „Domy Rodzinne”!

PREMIERA SEZONU! Zimowe wydanie katalogu „Domy Rodzinne”! [01.12.2011] W najnowszym wydaniu katalogu „Domy Rodzinne” Pracownia Projektowa ARCHIPELAG przygotowała wachlarz różnorodnych propozycji projektowych, które pozwolą rozgrzać marzenia o własnym domu... (info)


Wiosna przyjdzie szybciej niż myślisz...

Wiosna przyjdzie szybciej niż myślisz... [30.11.2011] Gdy za oknem coraz bardziej szaro i ponuro, a dni coraz krótsze, humor może poprawić nie tylko dobra książka lub ciekawy film obejrzany z kubkiem aromatycznej herbaty. To dobry czas na marzenia o tym, jak wiosną będzie wyglądał nasz ogród….. (info)


Jak wybrać szyby do okien dachowych?

Jak wybrać szyby do okien dachowych? [30.11.2011] Dzięki szerokiej ofercie szyb, okna dachowe mogą spełniać indywidualne wymagania mieszkańców każdego domu. Jednak by okno odpowiadało konkretnym potrzebom, niezbędny jest odpowiedni dobór szkła oraz znajomość jego możliwości technicznych... (info)


Röben rozszerza ofertę o nowy kolor

Röben rozszerza ofertę o nowy kolor [29.11.2011] Katalog pokryć ceramicznych marki Röben jest coraz większy. Producent rozszerzył ofertę nowego modelu Piemont o siódmy kolor – dachówkę jesienny liść angobowana.. (info)


Piętnastu nowych członków RICS

Piętnastu nowych członków RICS [29.11.2011] Po listopadowej sesji egzaminacyjnej, RICS Polska zasiliło 14 nowych członków. Jeden ze zdających dołączy do grupy narodowej na Słowacji. Tym samym organizacja w kraju zrzesza już 219 najlepszych profesjonalistów z branży nieruchomości... (info)


Luksus, relaks, wanna Kaldewei

Luksus, relaks, wanna Kaldewei [29.11.2011] Gwarancja komfortowej kąpieli? Najwyższy standard użytkowy w warunkach hotelowych? Hotel Marina Bay Sands w Singapurze przekonuje, że wanny Kaldewei to idealne połączenie obu tych wartości... (info)


Oświetlenie w kuchni

Oświetlenie w kuchni [29.11.2011] Światło to życie. W kuchniach Mebel Rust możemy mieć nad nim władzę – wystarczy zbliżyć dłoń do oświetlenia, aby kuchnia rozbłysła światłem, wystarczy otworzyć szufladę, szafkę aby wnętrze zostało podświetlone... (info)


Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze.

Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze. [28.11.2011] Firmy Pilkington Polska, Geze i Schüco zapraszają architektów do udziału w bezpłatnych seminariach z cyklu „Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze”. Ostatnie w tym roku spotkania odbędą się w Bielsku-Białej (30 listopada) i Zakopanem (1 grudnia)... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...