informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Motoryzacja - samochodywyświetlone: 1 - 10 z 1518

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Mistrzyni Polski Małgosia Rdest po raz pierwszy w bolidzie [30.11.2011] Małgosia Rdest, tegoroczna Mistrzyni Polski w kartingu po raz pierwszy zasiadła za kierownicą profesjonalnego bolidu startując w eliminacjach do programu Formula BMW Talent Cup.. (info)


Kaspersky Lab rozszerza swoją współpracę z zespołem Scuderia Ferrari

Kaspersky Lab rozszerza swoją współpracę z zespołem Scuderia Ferrari [25.11.2011] Kaspersky Lab rozszerza współpracę z zespołem Scuderia Ferrari. Przy okazji ostatniego wyścigu Grand Prix Formuły 1 sezonu 2011 w Sao Paulo Kaspersky Lab ujawnił nowy kontrakt na kolejne dwa lata z tym znanym na całym świecie zespołem wyścigowym... (info)


Nawigacja dla iPhone tanieje 3 krotnie

Nawigacja dla iPhone tanieje 3 krotnie [23.11.2011] Polski system nawigacji GPS dla telefonów iPhone do końca 2011 roku dostępny jest w cenie poniżej 10 euro. Producent precyzyjnego systemu nawigacji GPS MapaMap Travel PL,.. (info)


Integracja Poland Trophy Dragon Winch Extreme

Integracja Poland Trophy Dragon Winch Extreme [23.11.2011] Jak co roku organizatorzy postanowili zorganizować oficjalne podsumowanie całego sezonu. Integracja Poland Trophy Dragon Winch Extreme, bo taką nosi ono nazwę, odbędzie się 26-27 listopada 2011 w Morsku... (info)


Pilkington Automotive nagrodzony za bezpieczeństwo i ochronę człowieka w pracy

Pilkington Automotive nagrodzony za bezpieczeństwo i ochronę człowieka w pracy [22.11.2011] Pilkington Automotive Poland – producent szyb dla czołowych marek samochodowych, nagrodzony został Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy za działania prowadzone na rzecz poprawy warunków, bezpieczeństwa i ochrony człowieka w środowisku pracy... (info)

Zima dla dobrego kierowcy nie taka zła! [21.11.2011] „Hu, hu, ha nasza zima zła”. Tak brzmią słowa znanej piosenki dla dzieci, którą każdy z nas nucił w wieku szkolnym. A jak kierowcy reagują na tę porę roku? Jak ją znoszą i czy są w pełni przygotowani na zaspy i zamarznięte szyby?.. (info)


Stanowisko Instytutu Jagiellońskiego wobec kwestii problemów systemu viaTOLL

Stanowisko Instytutu Jagiellońskiego wobec kwestii problemów systemu viaTOLL [17.11.2011] Instytut Jagielloński w dalszym ciągu bada sprawę wprowadzenia elektronicznego systemu poboru opłat. W związku z pojawiającymi się komentarzami i informacjami dotyczącymi nieprawidłowości przy naliczaniu opłat za użytkowanie dróg objętych systemem viaTOLL... (info)


Dragon Winch wprowadza 5 lat gwarancji na swoje wyciągarki

Dragon Winch wprowadza 5 lat gwarancji na swoje wyciągarki [16.11.2011] Dragon Winch producent wyciągarek marki Dragon Winch do samochodów użytkowych, „terenówek” oraz quadów zdecydował się na przedłużenie okresu gwarancji na produkowane urządzenia z dwóch do pięciu lat... (info)

Call Center Poland ponownie realizuje kampanię dla Toyota Motor Poland [14.11.2011] Call Center Poland zrealizowała kolejny projekt telemarketingowy dla Toyota Motor Poland. Celem kampanii było dotarcie do grupy kilkudziesięciu tysięcy użytkowników toyoty w Polsce i zaproszenie ich na dni otwarte nowego modelu Yaris... (info)


Ogień w warsztatach, czyli przygotowania do sezonu off-road 2012

Ogień w warsztatach, czyli przygotowania do sezonu off-road 2012 [10.11.2011] Sezon off-road 2011 w Polsce powoli dobiega końca. Większość najważniejszych w tym roku imprez przeprawowych mamy za sobą. Tymczasem dla pasjonatów tego sportu rozpoczynają się przygotowania maszyn na rok następny... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...