informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Medycyna naturalna, alternatywnawyświetlone: 1 - 10 z 585

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


NOWOŚĆ. Multiwitamina od Bioaronu® – eksperta, któremu ufają mamy.

NOWOŚĆ. Multiwitamina od Bioaronu® – eksperta, któremu ufają mamy. [01.12.2011] Zapotrzebowanie na witaminy wzrasta wraz z intensywnym rozwojem psychofizycznym dziecka, w czasie wzmożonej nauki czy wysiłku fizycznego, a także po przebytych chorobach... (info)


Vita K dla niemowląt karmionych piersią

Vita K dla niemowląt karmionych piersią [22.11.2011] Mleko matki jest idealnym pokarmem dla niemowląt. Niestety naturalny pokarm jest ubogi w ważną dla prawidłowego przebiegu wielu procesów fizjologicznych dziecka witaminę K... (info)


Antybiotykoterapia - jak radzić sobie ze skutkami ubocznymi?

Antybiotykoterapia - jak radzić sobie ze skutkami ubocznymi? [22.11.2011] Nieuchronnie zbliża się czas jesienno–zimowych infekcji, które często wymagają leczenia antybiotykami. Często wskutek przyjmowania antybiotyków zaburzona zostaje mikroflora bakteryjna, bardzo istotna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka... (info)


Zdrowe ciało, zdrowa dusza - terapie holistyczne dla każdego

Zdrowe ciało, zdrowa dusza - terapie holistyczne dla każdego [21.11.2011] Interesujesz się akupunkturą, szukasz zdrowej diety albo pomysłu na wyciszenie po ciężkim dniu? A może jesteś fizycznie zdrowy ale wcale nie czujesz się szczęśliwy? Polecamy terapie holistyczne!.. (info)


Hibiskus i jeżówka - niezawodna broń w walce z przeziębieniem

Hibiskus i jeżówka - niezawodna broń w walce z przeziębieniem [21.11.2011] Zimą organizm potrzebuje więcej witamin. Zamiast faszerować się końskimi dawkami preparatów witaminowych, polecamy zioła, które są znacznie bezpieczniejsze dla organizmu. Nasz ekspert radzi, jakich ziół zażywać, aby się nie przeziębić... (info)


GinkoPrim dla sprawnego myślenia i dobrego krążenia!

GinkoPrim dla sprawnego myślenia i dobrego krążenia! [21.11.2011] Mijające lata nie wpływają korzystnie zarówno na kondycję ciała, jak i umysłu. Coraz częściej zdarza się nam zapominać o istotnych sprawach, umykają ważne wydarzenia… Do tego dochodzą pojawiające się z upływem lat problemy z układem krwionośnym... (info)


Aktualny Biomet wprost do Twojej komórki

Aktualny Biomet wprost do Twojej komórki [18.11.2011] Powstała nowa aplikacja mobilna serwisu biometeo.pl, który pozwala na szybki i łatwy dostęp do najświeższych informacji związanych z prognozami warunków biometeorologicznych. Można w niej śledzić aktualny biomet i jego wpływ na nasze samopoczucie... (info)


Selektywna nisza

Selektywna nisza [16.11.2011] „Kosmetyki selektywne” to termin obecny w świadomości polskich konsumentów, ale nie do końca doprecyzowany. Bywa kojarzony z ekskluzywnymi produktami, dostępnymi tylko i wyłącznie w drogich perfumeriach. Czy faktycznie tak jest?.. (info)


IMR advertising by PR promuje Alpę

IMR advertising by PR promuje Alpę [15.11.2011] IMR advertising by PR podpisała umowę z firmą Nes Pharma na promocję wizerunku wprowadzanych na polski rynek preparatów Alpa szczycących się 106-letnią obecnością na europejskim rynku... (info)


Pomyśl o przyjemnościach!

Pomyśl o przyjemnościach! [10.11.2011] Skupiając się na rozpamiętywaniu przeszłości czy obawach o przyszłość, przestajemy cieszyć się chwilą obecną. Urinal w kampanii opartej na konkursie konsumenckim oraz działaniach reklamowych i PR przekonuje: Zapomnij o przykrościach, pomyśl o przyjemnościach!.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...