informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Wyjazdywyświetlone: 1 - 10 z 1192

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Koleje Mazowieckie dla bezpieczeństwa w Internecie

Koleje Mazowieckie dla bezpieczeństwa w Internecie [30.11.2011] Internet staje się jednym z głównym miejsc, w którym młodzi ludzie nawiązują kontakty towarzyskie czy realizują swoje pasje. Pomimo wielu zalet, nie należy zapominać o zagrożeniach wynikających z korzystania z Sieci... (info)


Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj Voucher Podróżny!

Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj Voucher Podróżny! [30.11.2011] Listopad to okres, kiedy zaczynamy poszukiwać prezentów świątecznych dla rodziny i przyjaciół. Vouchery Podróżne oferowane przez Biuro Podróży Supertour LCC są ciekawą propozycją na prezent gwiazdkowy, a także na każdą inną okazję... (info)


Lizbona - raj dla miłośniczek zakupów... i ich rodzin

Lizbona - raj dla miłośniczek zakupów... i ich rodzin [29.11.2011] Lizbona zajęła wysokie 7 miejsce w rankingu europejskich miast o najlepszych warunkach do robienia zakupów. Doceniono m.in. szeroką ofertę oraz długie godziny otwarcia sklepów. Ma jeszcze jedną zaletę: liczne atrakcje dla tych, którzy towarzyszą fanom zakupów... (info)

Kontrahenci Kolportera pojadą do Kenii [29.11.2011] „Afryka dzika” to kolejny program zakupowy, przygotowany dla kontrahentów Kolportera. Najlepsi uczestnicy w nagrodę wybiorą się na tygodniową wycieczkę do Kenii... (info)

Zimowe wyjazdy Polaków, czyli dokąd i za ile? [29.11.2011] Zima to czas, w którym portfele Polaków szczupleją. Przyczyn tego zjawiska należy doszukiwać się nie tylko w wydatkach przeznaczanych na prezenty, ale także w wyjazdach zagranicznych, na które wydajemy od 600 do 2000 zł – wynika z analizy Tripsta.pl... (info)


PPL Perłą Polskiej Gospodarki

PPL Perłą Polskiej Gospodarki [29.11.2011] P.P. „Porty Lotnicze”, zarządzające Lotniskiem Chopina w Warszawie, po raz trzeci z rzędu otrzymało tytuł „Perły Polskiej Gospodarki” w rankingu magazynu „Polish Market”... (info)

Jak powinny się rozwijać szybkie koleje - wyniki badania firmy Amadeus [28.11.2011] W internetowej ankiecie przeprowadzonej przez firmę YouGov respondenci z sześciu krajów zostali zapytani o preferencje dotyczące podróżowania kolejami przyszłości, w celu wskazania pożądanych kierunków rozwoju branży kolejowej... (info)


Jeszcze łatwiejsza rezerwacja w portalu BiletyAutokarowe.pl

Jeszcze łatwiejsza rezerwacja w portalu BiletyAutokarowe.pl [28.11.2011] Zakup biletów autokarowych na podróże do całej Europy stał się jeszcze łatwiejszy – to zasługa usprawnień, które wprowadziła do swojego systemu rezerwacji redakcja portalu BiletyAutokarowe.pl... (info)


Luksusowe podróże Varuna Sharmy tylko na Travel Channel!

Luksusowe podróże Varuna Sharmy tylko na Travel Channel! [25.11.2011] 13 grudnia, o godzinie 19.00, Varun Sharma wyruszy w niezwykłą podróż po najbardziej luksusowych miejscach globu. Tym razem nasz gospodarz sprawdzi najlepsze hotele, skosztuje wykwintną kuchnię, przetestuje znane ośrodki SPA oraz wiele więcej….. (info)

Wielkie odliczanie [24.11.2011] Kibice odliczają dni do inauguracji UEFA Euro 2012™, a Wrocław czeka z niecierpliwością na otwarcie nowego terminalu lotniska. Do sportowego święta pozostało niecałe 200 dni, a do otwarcia portu już tylko 3%. Wszystkie prace zakończą się w grudniu... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...