informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Noclegiwyświetlone: 1 - 10 z 224

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Impreza weselna dla klientów w designerskim hotelu

Impreza weselna dla klientów w designerskim hotelu [30.11.2011] Para młoda, tort weselny, zespół muzyczny, oczepiny – prawie 200 gości i partnerów angelo Hotel Katowice czuli się jak na prawdziwym weselu. W ten nietypowy sposób w sobotę 26 listopada hotel zaprezentował swoje podwoje i standard obsługi... (info)


Unijny wkład w toruńskie inwestycje

Unijny wkład w toruńskie inwestycje [29.11.2011] Sala gimnastyczna I LO i Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu powstaną z unijnym wsparciem. 29 listopada 2011 roku prezydent Torunia podpisał z marszałkiem województwa umowy na dofinansowanie obu inwestycji na 14,6 mln zł... (info)


Biznes i design w andel's Hotel Kraków

Biznes i design w andel's Hotel Kraków [29.11.2011] andel’s Hotel Kraków był świadkiem tworzenia się platformy porozumienia między światem designu i biznesu. W zeszłym tygodniu w hotelu odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Forum Design Attack – Business&Design Networking... (info)

Zimowe wyjazdy Polaków, czyli dokąd i za ile? [29.11.2011] Zima to czas, w którym portfele Polaków szczupleją. Przyczyn tego zjawiska należy doszukiwać się nie tylko w wydatkach przeznaczanych na prezenty, ale także w wyjazdach zagranicznych, na które wydajemy od 600 do 2000 zł – wynika z analizy Tripsta.pl... (info)


Nowość - Materac Air Memory Coolmax Plus od Perdormire

Nowość - Materac Air Memory Coolmax Plus od Perdormire [27.11.2011] Firma PerDormire - włoski producent materacy i poduszek znanych na całym świecie z najwyższej jakości, wprowadził na polski rynek nowość, skierowaną do aktywnych osób ceniących sobie zdrowy i wygodny sen... (info)

HRS sprawdził specjalne życzenia gości hotelowych [23.11.2011] Badanie HRS ujawnia, że wielu podróżnych, w szczególności kobiety, ma specjalne życzenia podczas pobytu w hotelu.Wielu gości hotelowych chciałoby korzystać z dodatkowych usług, by pobyt w hotelu był jak najprzyjemniejszy... (info)


Ciepłe i rodzinne Święta w Młynie Klekotki

Ciepłe i rodzinne Święta w Młynie Klekotki [23.11.2011] Święta w Młynie Klekotki to rozwiązanie dla tych, którzy są zmęczeni coroczną gorączką przedświątecznych przygotowań i chcieliby spędzić ten czas w spokojnej, rodzinnej atmosferze... (info)


angelo Hotel Katowice z pomysłem na siebie

angelo Hotel Katowice z pomysłem na siebie [17.11.2011] angelo Hotel Katowice to hotel, którego pomysłem na siebie jest nieustanne udoskonalanie oferty wyprzedzające oczekiwania gości. Ostatnio hotel wprowadził kolejne udogodnienia, m.in. wczesne śniadanie od 4:30 rano oraz kawę na wynos... (info)
"Świat Hemingwaya" w Katowicach [31.10.2011] 30 października angelo Hotel Katowice zamienił się w plan filmowy. Dokumentalny film “Świat Hemingwaya” Giuseppe Recchia, którego ostatnie sceny kręcono w Katowicach, będzie można zobaczyć w polskiej telewizji już w połowie grudnia... (info)


Designerskie meble w andel’s Hotel Łódź

Designerskie meble w andel’s Hotel Łódź [25.10.2011] W andel’s Hotel Łódź do 6 listopada w ramach Łódź Design Festival można oglądać wystawę mebli Cassina „Prawdziwy Kolor”. W ubiegły piątek 21 października odbył się jej wernisaż połączony z aukcją. Festiwal potrwa do 30 października... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...