informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Internetwyświetlone: 71 - 80 z 4439

<< | < | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 | > | >>


Przeprowadzenie udanego ataku na Facebooka jest mało prawdopodobne

Przeprowadzenie udanego ataku na Facebooka jest mało prawdopodobne [02.11.2011] Jakiś czas temu Internet obiegł film, w którym grupa haktywistów Anonymous zapowiedziała, że "zabije" Facebooka 5 listopada 2011 r. Eksperci z Kaspersky Lab nie znaleźli żadnych dowodów na to, że ktoś szykuje się do usunięcia Facebooka z Sieci... (info)


Nowe funkcje webowe w ofercie Interactive Intelligence

Nowe funkcje webowe w ofercie Interactive Intelligence [02.11.2011] Interactive Intelligence wprowadza dwie nowe funkcjonalności webowe usprawniające pracę outsourcingowych oraz wewnętrznych contact center. Aplikacje są dostępne w wersji 3.0 systemu CIC z aktualizacją SU13... (info)


Just Dance Rozkręcą Imprezę - kampania promocyjna Ubisoft

Just Dance Rozkręcą Imprezę - kampania promocyjna Ubisoft [02.11.2011] Zaproś do siebie ekipę Just Dance Rozkręca Imprezę!!! Ubisoft z wsparciem portalu onet.pl rozpoczął akcję promocyjną pod nazwą Just Dance Rozkręca Imprezę, związaną z premierą gry Just Dance 3... (info)


Nowoczesna technologia w edukacyjnych grach Move&Play

Nowoczesna technologia w edukacyjnych grach Move&Play [02.11.2011] Na początku października br. na stronie www.energizerplay.com wystartowała platforma Move&Play z grami edukacyjno-ruchowymi dla dzieci. Platforma oparta jest na idei rozszerzonej rzeczywistości, gdzie gracz steruje ruchami swojego ciała... (info)

Styl i charakter komunikacji w biznesie, czyli zasady etykiety w pracy [31.10.2011] Współczesne style komunikacji, czyli w jaki sposób nowoczesne technologie wspierają relacje biznesowe. Funkcjonowanie w biznesowym środowisku, wymaga od nas umiejętności elastycznego dostosowywania się do nowych sytuacji... (info)


Turystyczna Mapa Polski na Emapi.pl

Turystyczna Mapa Polski na Emapi.pl [31.10.2011] Poziomice, wizualizacje ścieżek pieszych, rowerowych, konnych i narciarskich czy bogata baza punktów turystycznych. Wszystko to można zobaczyć na Emapi.pl dzięki nowo udostępnionej warstwie - mapie turystycznej... (info)


Branża fałszywych programów antywirusowych ma się całkiem nieźle. Niestety.

Branża fałszywych programów antywirusowych ma się całkiem nieźle. Niestety. [31.10.2011] Pomimo ogólnego spadku liczby nowych szkodliwych programów antywirusowych (tzw. Rogue AV), cyberprzestępcy ciągle upatrują w tym procederze źródło korzyści materialnych i liczą na naiwność użytkowników... (info)


Ekspansja polskiej ortopedii na Węgrzech

Ekspansja polskiej ortopedii na Węgrzech [28.10.2011] Widać już pierwsze efekty zmian wprowadzanych przez Medort w przejętych na Węgrzech spółkach. Polski producent i dystrybutor sprzętu ortopedycznego kupił Rehab-Trade i Rehab-Trademark Kft... (info)


Pierwsza polska aplikacja portalowa w marketplace Windows Phone 7.5

Pierwsza polska aplikacja portalowa w marketplace Windows Phone 7.5 [28.10.2011] W marketplace Windows Phone 7.5 jest już dostępna pierwsza polska aplikacja portalowa. To Info WP.PL, narzędzie informacyjne od Wirtualnej Polski, które zapewnia stały, bezpłatny dostęp do wiadomości, sportu, danych finansowych, prognozy pogody i galerii... (info)


Nowe Dekoratorium od Śnieżki

Nowe Dekoratorium od Śnieżki [28.10.2011] „Dekoratorium” – magazyn wydawany przez FFiL Śnieżka S.A. zyskał nowe oblicze internetowe. Realizację nowego serwisu www oraz jego dalszą rozbudowę powierzono agencji Ideo... (info)


<< | < | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...