informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Internetwyświetlone: 51 - 60 z 4439

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Klik... i masz info! [10.11.2011] Oficjalnie ruszył portal – infoklik.eu, dzięki któremu precyzyjnie i z łatwością znajdziemy klientów, wykonawców i dostawców. Projekt powstał dzięki dotacji unijnej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka... (info)


Śląsk Wrocław i kolejne urzędy pracy z hostingiem Hostersów

Śląsk Wrocław i kolejne urzędy pracy z hostingiem Hostersów [10.11.2011] Na serwerach firmy Hostersi utrzymywane są strony internetowe powiatowych urzędów pracy w Kłodzku i w Białymstoku oraz system sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław... (info)


Internet szansą dla MŚP

Internet szansą dla MŚP [09.11.2011] W Polsce czynnie działa blisko 1,9 mln przedsiębiorstw z sektora MŚP. W związku z ilością podmiotów kwestia wyróżnienia staje się kluczowa. Jak pokazują statystyki już 51% małych i średnich firm aktywnie korzysta z internetu... (info)


Zagrożenia października wg Kaspersky Lab

Zagrożenia października wg Kaspersky Lab [09.11.2011] Kaspersky Lab przedstawia październikowy raport dotyczący aktywności szkodliwego oprogramowania na komputerach użytkowników oraz w internecie. Do raportu wykorzystano dane zebrane z komputerów, na których zainstalowano oprogramowanie firmy Kaspersky Lab... (info)


Bezpieczeństwo sieci WiFi w Polsce 2010/2011: Podsumowanie

Bezpieczeństwo sieci WiFi w Polsce 2010/2011: Podsumowanie [09.11.2011] Kaspersky Lab Polska przedstawia podsumowanie raportów poświęconych bezpieczeństwu sieci WiFi w polskich miastach. Po przejechaniu niemal 200 km i przebadaniu ponad 22 tysięcy sieci okazało się, że o bezpieczeństwo najlepiej dbają Wrocławianie... (info)


Cisco wyznacza nowy standard technologii TelePresence

Cisco wyznacza nowy standard technologii TelePresence [09.11.2011] W piątą rocznicę premiery technologii Cisco TelePresence firma pokazuje, jak technologia ta pozwala przedsiębiorstwom różnej wielkości korzystać z zalet osobistej współpracy.. (info)

SAP i OpenText zwiększają możliwości SAP NetWeaver® Portal [08.11.2011] Dwie nowe aplikacje wchodzące w skład platformy SAP NetWeaver® Portal (portal korporacyjny) zapewnią klientom większą kontrolę nad treścią i ułatwią pracę... (info)


gateProtect daje kontrolę nad ruchem szyfrowanym

gateProtect daje kontrolę nad ruchem szyfrowanym [08.11.2011] Jak informuje polski dystrybutor rozwiązań gateProtect specjaliści IT odpowiedzialni za bezpieczeństwo napotykają problem związany z realizacją swoich zadań w przypadku ruchu szyfrowanego... (info)
"Ciekawsza strona informacji" wiadomosci.wp.pl [07.11.2011] Wirtualna Polska rozpoczyna akcję promocyjną odświeżonego serwisu wiadomosci.wp.pl, która jest jednocześnie przedłużeniem kampanii wizerunkowej portalu... (info)


Duqu rozprzestrzenia się za pośrednictwem błędu w systemach Windows

Duqu rozprzestrzenia się za pośrednictwem błędu w systemach Windows [07.11.2011] Kaspersky Lab informuje o zidentyfikowaniu luki w systemach Windows, za pośrednictwem której rozprzestrzeniane były wszystkie znane wersje niesławnego trojana Duqu, okrzykniętego następcą Stuxneta... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...