informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Internetwyświetlone: 31 - 40 z 4439

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


iplex.pl wkracza na rynek e-commerce

iplex.pl wkracza na rynek e-commerce [18.11.2011] Serwis VOD iplex.pl uruchomił sprzedaż filmów na płytach DVD i Blu-ray oraz gier komputerowych i na konsole. Wysyłka wszystkich zakupionych za pośrednictwem iplex.pl płyt jest bezpłatna... (info)

Kto robi zakupy na odległość? [18.11.2011] Odzież, obuwie, telefony i zabawki to produkty najczęściej kupowane drogą wysyłkową.Acxiom postanowił sprawdzić, kto robi zakupy na odległość. Wnioski płynące z raportu mogą być inspiracją dla działań marketerów... (info)

Świąteczny prezent z Internetu- zakupy on-line [17.11.2011] Zbliża się czas świątecznych zakupów. To coroczne wyzwanie wymaga nie tylko wyobraźni, ale przede wszystkim czasu. Gorączkowe poszukiwania idealnych prezentów mogą stać się o wiele przyjemniejsze dzięki możliwości dokonywania zakupów w sieci... (info)


Polski sklep internetowy zdobywa rynek niemiecki

Polski sklep internetowy zdobywa rynek niemiecki [17.11.2011] Szkla.com, lider sprzedaży soczewek przez Internet w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej, wkracza na rynek niemiecki. Nowy sklep dostępny będzie już za klika tygodni pod adresem Optirasch.de... (info)


Kamera 3D Minoru Kręć trójwymiarowe filmy

Kamera 3D Minoru Kręć trójwymiarowe filmy [17.11.2011] Pierwsza na świecie kamera 3D Minoru stworzona przez brytyjską firmę VoIP Voice do kręcenia filmów i robienia zdjęć w systemie 3D i 2D jest już dostępna w naszym kraju... (info)

Technologia wspiera funkcjonowanie najnowocześniejszej areny w Polsce [17.11.2011] Inteligentna sieciowa infrastruktura firmy Cisco łączy elementy Stadionu Narodowego w Warszawie. Bramki wejściowe, oświetlenie, temperatura i systemy kontroli dostępu są monitorowane i zarządzane przy pomocy sieci IP... (info)


AV-Test: Darmowe antywirusy dla Androida są niemal bezużyteczne

AV-Test: Darmowe antywirusy dla Androida są niemal bezużyteczne [17.11.2011] Kaspersky Lab informuje o wynikach testu darmowych aplikacji bezpieczeństwa przeznaczonych dla systemu Android przeprowadzonego przez AV-Test, w którym Kaspersky Mobile Security posłużył jako punkt odniesienia... (info)


Urzędowe dane pod szczególną ochroną

Urzędowe dane pod szczególną ochroną [16.11.2011] Urzędy i instytucje publiczne powinny ze szczególną starannością dbać o odpowiednie zabezpieczenie danych. Ufamy, że powierzone urzędnikowi informacje chronione będą w największym stopniu i nie dostaną się w niewłaściwe ręce... (info)


Dochodzenie Kaspersky Lab dotyczące Duqu trwa: Od Jasona Bourne'a do Dextera

Dochodzenie Kaspersky Lab dotyczące Duqu trwa: Od Jasona Bourne'a do Dextera [16.11.2011] Badanie Duqu prowadzone przez Kaspersky Lab ujawniło nowe fakty o działaniu trojana, metody i taktyki stosowane przez jego twórców. Na jaw wyszły również ich próby wykazania się wątpliwym poczuciem humoru, mimo że cała sprawa jest całkiem poważna... (info)


Jak zabezpieczyć swój smartfon przed atakami ukierunkowanymi?

Jak zabezpieczyć swój smartfon przed atakami ukierunkowanymi? [15.11.2011] Kaspersky Lab zwraca uwagę na duży wzrost liczby zagrożeń dla smartfonów. Tylko w ciągu 2011 r. pojawiło się ich więcej niż w ostatnich sześciu latach... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...