informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Internetwyświetlone: 131 - 140 z 4439

<< | < | 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | > | >>

NextiraOne Europe rozpoczyna działalność w Ameryce [13.10.2011] Firma NextiraOne, europejski ekspert w zakresie usług komunikacyjnych poinformowała o utworzeniu nowego oddziału na terenie Stanów Zjednoczonych - NXO Americas... (info)

Riverbed rozszerza możliwości przechowywania danych w chmurze. [13.10.2011] Riverbed Whitewater udoskonala opcje ochrony danych w chmurze publicznej dzięki wsparciu dla Microsoft Azure, Rackspace, rozwiązań OpenStack Cloud Storage oraz aplikacji ochrony danych opracowanych przez CommVault, HP i Veeam... (info)


Jak zapewnić bezpieczeństwo dzieciom korzystającym z nowoczesnych technologii

Jak zapewnić bezpieczeństwo dzieciom korzystającym z nowoczesnych technologii [12.10.2011] Warszawa, 12 października 2011 r. – Firma Trend Micro opublikowała niedawno wnioski z globalnego badania ankietowego dotyczącego sposobów korzystania z nowych technologii i środków bezpieczeństwa (Global Consumer Technology Use and Security Study)... (info)

Kapitał społeczny w HR - czego można się nauczyć od Facebooka? [12.10.2011] W społeczeństwie opartym na wiedzy, umiejętne wykorzystanie kapitału społecznego w biznesie może stanowić klucz do znacznego zwiększenia efektywności biznesowej. O tym doskonale wiedzą biznesowi użytkownicy Facebook’a... (info)


Jak Twój organizm wchłania alkohol?

Jak Twój organizm wchłania alkohol? [12.10.2011] Już ponad 1,5 mln osób na świecie miało okazję zobaczyć w jaki sposób alkohol wpływa na organizm człowieka. Ty również możesz zgłębić tajniki powstawania kaca oraz wpływu alkoholu na poszczególne organy. Wszystkie informacje znajdziesz na www.abcalkoholu.pl.. (info)

Cisco pomaga firmom poprawić wydajność aplikacji obsługujących usługi w chmurze [12.10.2011] Cisco Systems wprowadza na rynek ofertę urządzeń optymalizujących usługi WAAS obsługiwanych za pośrednictwem sieci WAN. Nowe urządzenia poprawią wydajność aplikacji pod kątem przepustowości sieci... (info)


Fakty i teorie o ZeuSie

Fakty i teorie o ZeuSie [12.10.2011] Kaspersky Lab publikuje nowy artykuł poświęcony jednemu z najniebezpieczniejszych zagrożeń ostatnich czasów – trojanowi ZeuS, który jako pierwszy w historii pozwolił cyberprzestępcom na całkowite ominięcie zabezpieczeń stosowanych przez banki online... (info)


Swobodny dostęp do Twoich danych - OPC Kepware Serwer

Swobodny dostęp do Twoich danych - OPC Kepware Serwer [12.10.2011] Wymiana danych ze sterownikami Allen-Bradley, Omron, Siemens, WAGO, Mitsubishi, Beckhoff, GE, Honeywell i wieloma innymi teraz jest możliwa dzięki zakupowi tylko JEDNEGO oprogramownia... (info)

Mała firma nie buja w chmurach [11.10.2011] Cloud computing to pojęcie, które zdobywa w ostatnim czasie niezwykłą popularność. Im większy jednak medialny szum wokół tego zjawiska, tym więcej pojawia się pytań o realne korzyści, jakie cloud computing może zapewnić firmie... (info)


Polycom RealPresence Mobile na urządzenia przenośne

Polycom RealPresence Mobile na urządzenia przenośne [11.10.2011] Pierwsze korporacyjne rozwiązanie na tablety Apple, Motorola Mobility i Samsung Tablets, które umożliwia użytkownikom współpracę wideo w rozdzielczości HD w dowolnym miejscu... (info)


<< | < | 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...