informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Internetwyświetlone: 11 - 20 z 4439

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Zarabiaj dzięki programowi partnerskiemu CRM7+ z more7 Polska

Zarabiaj dzięki programowi partnerskiemu CRM7+ z more7 Polska [28.11.2011] Zajmujesz się wdrażaniem systemów klasy CRM bądź ERP? Prowadzisz serwis komputerowy? Chcesz być aktywnym uczestnikiem coraz dynamiczniej rozwijającego się rynku nowoczesnych rozwiązań informatycznych?.. (info)
"Jestem mobilny...nie jestem bezpieczny" [25.11.2011] Kaspersky Lab Polska publikuje nowy artykuł "Jestem mobilny...nie jestem bezpieczny" autorstwa Macieja Ziarka, analityka zagrożeń z firmy. Tekst poświęcony jest zagrożeniom mobilnym, łącznie ze szkodliwymi programami infekującymi telefony... (info)


Ideo wśród najlepszych w Europie

Ideo wśród najlepszych w Europie [25.11.2011] Firma Ideo Sp. z o.o. znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia Deloitte Technology Fast 50 CE. Zajęła także 95 miejsce w opublikowanym dziś zestawieniu Deloitte Technology Fast 500 EMEA obejmującego aż 24 kraje... (info)


Mysz naładuje się w 3 minuty

Mysz naładuje się w 3 minuty [24.11.2011] DX-ECO to nowa, bezprzewodowa mysz optyczna w ofercie firmy Genius, którą wyposażono w technologię śledzenia BlueEye. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż Genius DX-ECO nie potrzebuje baterii. Nie posiada także wbudowanego akumulatora... (info)

City Network uruchamia Database as a Service [24.11.2011] City Cloud Database Service jest oparta i wykorzystywana przez firmy w Unii Europejskiej, oferując klientom z Europy pełną zgodność z prawami EU jednocześnie będąc bezpiecznym od amerykańskiego Patriot Act... (info)

Plantronics MDA200 Adapter plug and play do UC [24.11.2011] Dzięki nowym produktom, które znalazły się w portfolio Plantronics połączenie “plug and play” w Unified Communications jest realne. Adapter MDA200 sprawia, że urządzenia Plantronics przeznaczone do UC stały się teraz wielofunkcyjne.. (info)


Informatyka w Systemach Kontrolno-Pomiarowych

Informatyka w Systemach Kontrolno-Pomiarowych [23.11.2011] STUDIA PODYPLOMOWE „Informatyka w Systemach Kontrolno-Pomiarowych” Studia są przeznaczone dla osób zainteresowanych wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych wszędzie tam, gdzie występuje konieczność automatyzacji procesów pomiarowych... (info)


Spam w III kwartale 2011 r. wg Kaspersky Lab

Spam w III kwartale 2011 r. wg Kaspersky Lab [23.11.2011] Kaspersky Lab informuje o opublikowaniu raportu dotyczącego spamu w III kwartale 2011 r. Spadkowi ogólnej ilości spamu towarzyszy wzrost liczby niechcianych wiadomości e-mail, które stanowią potencjalne zagrożenie... (info)


Koleje Mazowieckie rozpoczynają współpracę z portalem Pasazer.info.pl

Koleje Mazowieckie rozpoczynają współpracę z portalem Pasazer.info.pl [23.11.2011] Pasażerowie podróżujący pociągami Kolei Mazowieckich mają możliwość korzystania z informacji na nowej platformie internetowej: Pasazer.info.pl. Pomysłodawcą jest Urząd Transportu Kolejowego... (info)


Netiona GOLD specjalistą HP na rok 2012

Netiona GOLD specjalistą HP na rok 2012 [22.11.2011] Netiona po raz kolejny spełniła wszystkie wymagania autoryzacyjne i dołączyła do elitarnego grona partnerów HP posiadających status "HP Gold Specjalista"... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...