informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Nieruchomościwyświetlone: 1 - 10 z 1974

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Poradnik dla budujących – by mieszkać komfortowo

Poradnik dla budujących – by mieszkać komfortowo [01.12.2011] Kiedy marzenie o posiadaniu własnego miejsca do życia zaczyna się krystalizować, przychodzi czas wyborów, od których zależeć będzie komfort mieszkania. Ułatwić je mogą rzeczowe informacje zawarte w nowym wydaniu Poradnika dla budujących domowy.pl... (info)


Kawalerki nadal na topie

Kawalerki nadal na topie [01.12.2011] Wraz z początkiem kryzysu finansowego w naszym kraju zwiększyło się zainteresowanie mniejszymi mieszkaniami. W związku z tym obecnie na rynku pierwotnym w głównych miastach królują kompaktowe lokale 2- i 3- pokojowe oraz właśnie kawalerki... (info)


Basen prezentów w Galerii Piastów w Legnicy

Basen prezentów w Galerii Piastów w Legnicy [01.12.2011] W najbliższą niedzielę, 4 grudnia br., w Galerii Piastów w Legnicy dzieci będą miały możliwość złowienia wymarzonych prezentów. Mikołajkowe atrakcje będą na nie czekały w specjalnie przygotowanym… basenie... (info)

Co czeka rynek mieszkaniowy w 2012 roku? [01.12.2011] W chwili obecnej sytuacja na rynku mieszkaniowym wygląda lepiej niż dwa lata temu, jednak w najbliższej przyszłości na pewno nie należy spodziewać się powrotu prosperity... (info)

Trane Rental Services Oferuje Tymczasowe Rozwiązania Chłodnicze [30.11.2011] Zarządcy budynków wiedzą, że niemożność zagwarantowania wymaganych poziomów chłodu w budynku, nawet przez krótki okres, może wiązać się ze sporymi kosztami... (info)


Piętnastu nowych członków RICS

Piętnastu nowych członków RICS [29.11.2011] Po listopadowej sesji egzaminacyjnej, RICS Polska zasiliło 14 nowych członków. Jeden ze zdających dołączy do grupy narodowej na Słowacji. Tym samym organizacja w kraju zrzesza już 219 najlepszych profesjonalistów z branży nieruchomości... (info)


Oświetlenie w kuchni

Oświetlenie w kuchni [29.11.2011] Światło to życie. W kuchniach Mebel Rust możemy mieć nad nim władzę – wystarczy zbliżyć dłoń do oświetlenia, aby kuchnia rozbłysła światłem, wystarczy otworzyć szufladę, szafkę aby wnętrze zostało podświetlone... (info)

Oferta Wilanowa zmniejsza się [28.11.2011] Z miesiąca na miesiąc maleje wybór nowych mieszkań w Wilanowie. Po okresie stagnacji, deweloperzy zaczynają wprowadzać w tej dzielnicy nowe inwestycje.. (info)


Renesans tapet - modny akcent we wnętrzu

Renesans tapet - modny akcent we wnętrzu [28.11.2011] Nowoczesne tapety to bogate wzornictwo, kolorystyka oraz wykorzystanie naturalnych materiałów. Współczesnym trendem w aranżacji jest traktowanie tapety jako akcentu we wnętrzu... (info)


Grupa Deweloperska GEO w czołówce najlepiej ocenionych deweloperów

Grupa Deweloperska GEO w czołówce najlepiej ocenionych deweloperów [28.11.2011] Wysokie piąte miejsce wśród największych polskich biur deweloperskich i dobre opinie klientów – taki wynik osiągnęła Grupa Deweloperska GEO w badaniu jakości obsługi przeprowadzonym przez INTERNATIONAL SERVICE CHECK... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...