informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Rekreacja i wypoczynekwyświetlone: 1 - 10 z 1421

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Piloci i przewodnicy w Toruniu

Piloci i przewodnicy w Toruniu [01.12.2011] Pod hasłem "Specjalizacja i profesjonalizacja we współczesnym pilotażu i przewodnictwie (jakoś czy jakość?)" 2-4 grudnia 2011 roku w toruńskim Dworze Artusa odbędzie się VII Forum Pilotażu i Przewodnictwa... (info)


Korona Turystyki dla Hoteli SPA Dr Irena Eris

Korona Turystyki dla Hoteli SPA Dr Irena Eris [30.11.2011] Już po raz drugi, magazyn i portal Polska Wita przeprowadził badanie konsumenckie „Korona Turystki”, którego celem było wyłonienie najczęściej wybieranych i kupowanych marek produktów i usług branży turystycznej... (info)

Przeglądaj hotele w telewizorze [30.11.2011] Innowacyjna aplikacja HRS na telewizory zapewnia szybkie i proste wyszukiwanie hoteli w telewizorach Grundig. HRS, wiodący portal rezerwacji hotelowych w Europie, został jednym z pierwszych partnerów marki Grundig w ramach tego przedsięwzięcia... (info)


Korona Konsumenta 2011 dla Militaria.pl

Korona Konsumenta 2011 dla Militaria.pl [30.11.2011] Militaria.pl po raz kolejny zdobyły uznanie klientów. Tym razem został laureatem plebiscytu Korona Konsumenta edycji 2011 w kategorii sklepy z bronią... (info)


Unijny wkład w toruńskie inwestycje

Unijny wkład w toruńskie inwestycje [29.11.2011] Sala gimnastyczna I LO i Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu powstaną z unijnym wsparciem. 29 listopada 2011 roku prezydent Torunia podpisał z marszałkiem województwa umowy na dofinansowanie obu inwestycji na 14,6 mln zł... (info)

Zimowe wyjazdy Polaków, czyli dokąd i za ile? [29.11.2011] Zima to czas, w którym portfele Polaków szczupleją. Przyczyn tego zjawiska należy doszukiwać się nie tylko w wydatkach przeznaczanych na prezenty, ale także w wyjazdach zagranicznych, na które wydajemy od 600 do 2000 zł – wynika z analizy Tripsta.pl... (info)

Jak powinny się rozwijać szybkie koleje - wyniki badania firmy Amadeus [28.11.2011] W internetowej ankiecie przeprowadzonej przez firmę YouGov respondenci z sześciu krajów zostali zapytani o preferencje dotyczące podróżowania kolejami przyszłości, w celu wskazania pożądanych kierunków rozwoju branży kolejowej... (info)


Na narty... w Alpy!

Na narty... w Alpy! [28.11.2011] Chociaż zima w tym roku dopiero przed nami, niektórzy już teraz zastanawiają się, gdzie wybrać się na narty. Miłośnikom białego szaleństwa na pewno przypadnie do gustu Ośrodek narciarski Schwemmalm we Włoszech... (info)


Baron Otard na męskim wieczorze w Klubie Polskiej Rady Biznesu

Baron Otard na męskim wieczorze w Klubie Polskiej Rady Biznesu [25.11.2011] Co to jest efekt aureoli i na czym polega dress code? Odpowiedzi na te pytanie udzielił Tomasz Ossoliński, który we wtorek 22 listopada poprowadził męski wieczór w Klubie Polskiej Rady Biznesu. Partnerem wieczoru była marka francuskiego koniaku Baron Otard... (info)


Luksusowe podróże Varuna Sharmy tylko na Travel Channel!

Luksusowe podróże Varuna Sharmy tylko na Travel Channel! [25.11.2011] 13 grudnia, o godzinie 19.00, Varun Sharma wyruszy w niezwykłą podróż po najbardziej luksusowych miejscach globu. Tym razem nasz gospodarz sprawdzi najlepsze hotele, skosztuje wykwintną kuchnię, przetestuje znane ośrodki SPA oraz wiele więcej….. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...