informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Praca i karierawyświetlone: 1 - 10 z 1682

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Docieraj do użytkowników Facebooka z ofertami pracy dzięki Job Tab od BeKnown

Docieraj do użytkowników Facebooka z ofertami pracy dzięki Job Tab od BeKnown [01.12.2011] Monster wprowadza nowe narzędzie rekrutacyjne BeKnown Job Tab umożliwiające dotarcie do milionów profesjonalistów na Facebooku. BeKnown™ to jedna z najszybciej rozwijających się aplikacji do profesjonalnego networkingu na Facebooku... (info)

Networking a płeć [30.11.2011] Polscy profesjonaliści wolą brać udział w zwykłych, niż „ustrukturyzowanych” spotkaniach biznesowych.Jeżeli jednak zdecydują się na prowadzenie networkingu więcej korzyści osiągają, gdy w spotkaniach uczestniczą osoby różnej płci.. (info)


Raport Monsterpolska.pl 2011: Najwięcej ofert pracy w Internecie

Raport Monsterpolska.pl 2011: Najwięcej ofert pracy w Internecie [30.11.2011] Jak wynika z analizy badań przeprowadzonych na zlecenie monsterpolska.pl przez firmę Mareco, największe szanse na zatrudnienie mają kandydaci z dużym doświadczeniem i wyższym wykształceniem, którzy szukają pracy przez Internet... (info)


Raport Monsterpolska.pl: otwartość i chłonność umysłu atutem absolwentów

Raport Monsterpolska.pl: otwartość i chłonność umysłu atutem absolwentów [30.11.2011] Jak wynika z badań przeprowadzonych dla monsterpolska.pl przez firmę Mareco niektórzy polscy pracodawcy chętnie zatrudniają osoby rozpoczynające dopiero swoją karierę. Absolwenci znajdują zatrudnienie najczęściej w branży IT i finansach... (info)

SAMO SEDNO - tanie szkolenia! [29.11.2011] Szkolenia SAMO SEDNO są wyjątkową i specyficzną grupą szkoleń, w ofercie Agencji SEDNO. Na czym polega niecodzienność tych warsztatów? Są TANIE! - ich ceny są analogiczne do cen szkoleń EFS!.. (info)


Praca w Centrach Usług Wspólnych nie tylko dla finansistów

Praca w Centrach Usług Wspólnych nie tylko dla finansistów [29.11.2011] Polska stała się europejskim zagłębiem Centrów Usług Wspólnych. Atutami naszego kraju są absolwenci studiów wyższych, stosunkowo niskie koszty pracy oraz stabilna sytuacja gospodarcza pomimo światowego kryzysu finansowego... (info)

Płeć ogranicza szansę na rozwój zawodowy? – raport Zielonej Linii [29.11.2011] Z badania, jakie w listopadzie przeprowadzili konsultanci Zielonej Linii wynika, że niemal połowa ankietowanych klientów infolinii urzędu pracy uważa, iż płeć ogranicza możliwość rozwoju zawodowego... (info)

Kobiecy klucz do sukcesu w biznesie [28.11.2011] Kobiety bardziej innowacyjne i przedsiębiorcze – wyniki badania UPC Warszawa, listopad 2011: Przedsiębiorczość jest kobietą, a siłą napędową kobiecej przedsiębiorczości są takie atuty, jak: niezależność, otwartość na innowacje oraz komunikatywność... (info)


Studia z przyszłością

Studia z przyszłością [28.11.2011] Człowiek nie jest istotą idealną. Niejednokrotnie nie jest odporny na szkodliwe działanie nieprzyjaznego środowiska. Nie może pracować bez przerwy, a w trakcie wykonywania żmudnych i powtarzalnych czynności mogą pojawiać się liczne błędy... (info)


Nagroda - Innowacja Handlu 2011” dla drukarki Epson TM-C610

Nagroda - Innowacja Handlu 2011” dla drukarki Epson TM-C610 [25.11.2011] Podczas tegorocznych targów Retail Show 2011, kolorowa, atramentowa drukarka kuponów – Epson TM-C610 otrzymała nagrodę „Innowacja Handlu 2011” jako element nagrodzonego również systemu kuponowego firmy ILC... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...