informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Twoje miastowyświetlone: 1 - 10 z 1249

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Mikołajki w Arkadach Wrocławskich

Mikołajki w Arkadach Wrocławskich [01.12.2011] Dzieci odwiedzające Arkady Wrocławskie już wkrótce będą miały potrójne powody do radości. Aż w trzy grudniowe dni – 3,4 i 6 grudnia będzie tam na nich czekał Święty Mikołaj... (info)


Jesień/zima w „Mieście Kobiet”

Jesień/zima w „Mieście Kobiet” [01.12.2011] Trendy na sezon wiosna/lato 2012 wprost z nowojorskich i łódzkich wybiegów mody, odwieczna walka płci i mnóstwo praktycznych porad – to tylko kilka tematów nowego numeru kobiecego magazynu „Miasto Kobiet”... (info)


Mikołajki z konkursami i nagrodami w CH EUROPA II w Nowym Sączu

Mikołajki z konkursami i nagrodami w CH EUROPA II w Nowym Sączu [29.11.2011] Już w najbliższą niedzielę na odwiedzających CH EUROPA II w Nowym Sączu będzie czekał Św. Mikołaj. Od godz. 11.00 dzieci mogą liczyć na darmową watę cukrową, naukę robienia ozdób świątecznych, konkursy z nagrodami oraz prezenty od samego Mikołaja... (info)


Pamięć w gotyckim murze

Pamięć w gotyckim murze [29.11.2011] Toruńska katedra śś. Janów przeszła największy w swojej historii program konserwatorski części zewnętrznej. W ciągu 6 lat kosztem 9 mln zł odnowiono elewację, dachy i okna witrażowe... (info)


Pingu's English w Twoim mieście

Pingu's English w Twoim mieście [29.11.2011] W ubiegłą sobotę 26 listopada 2011 r. w CoToTu KRAINA WYOBRAŹNI w Gdańsku odbyła się impreza z cyklu „Pingu’s English w Twoim mieście” z udziałem znanej felietonistki Agaty Passent... (info)


Grupa Deweloperska GEO w czołówce najlepiej ocenionych deweloperów

Grupa Deweloperska GEO w czołówce najlepiej ocenionych deweloperów [28.11.2011] Wysokie piąte miejsce wśród największych polskich biur deweloperskich i dobre opinie klientów – taki wynik osiągnęła Grupa Deweloperska GEO w badaniu jakości obsługi przeprowadzonym przez INTERNATIONAL SERVICE CHECK... (info)

Światowy Dzień Wolontariatu w Galerii Atrium Mosty [28.11.2011] W najbliższą niedzielę, 4 grudnia w Galerii Atrium Mosty odbędzie się Gwiazdkowa Loteria Fantowa. Cały dochód z loterii zostanie przekazany piętnastoletniej Sandrze, która po przeszczepie wątroby wymaga kosztownego leczenia... (info)


Projektory Epson na wystawie COMING OuT absolwentów ASP

Projektory Epson na wystawie COMING OuT absolwentów ASP [28.11.2011] COMING OuT to ekspozycja najlepszych dyplomów absolwentów z poprzedniego roku akademickiego ze wszystkich wydziałów Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie -.. (info)


Pomniki przyrody uleczone

Pomniki przyrody uleczone [25.11.2011] Przy okazałych toruńskich lipach i dębach można w ostatnim czasie spotkać ekipy przycinające gałęzie drzew. Bez obaw - to specjalistyczne zabiegi, służące poprawie stanu wiekowych okazów... (info)


Nowe stoiska kwiatowe

Nowe stoiska kwiatowe [24.11.2011] Na Rynku Staromiejskim w Toruniu zamontowano pierwsze nowe stoisko kwiatowe. Wkrótce będzie ich dziesięć. Stragany zostały wykonane w ramach projektu "Toruń - Hanza nad Wisłą" współfinansowanego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...