informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu GSM, VoIP, telefoniawyświetlone: 1 - 10 z 1934

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Ruszyła nowa promocja na doladowania.orange.pl! [30.11.2011] W promocji "Nagrania za Doładowania" każdy Użytkownik, który uzupełni konto telefonu na stronie doladowania.orange.pl za minimum 40 zł, otrzyma w prezencie unikalny kod o wartości 10ipays (10 zł) do wykorzystania na serwisie iplay.pl.. (info)


Trojan dla Androida czyści konta użytkowników

Trojan dla Androida czyści konta użytkowników [29.11.2011] Kaspersky Lab informuje o pojawieniu się trojana Foncy, który wysyła SMS-y na numery o podwyższonej opłacie, czyszcząc konta mobilne użytkowników smartfonów działających pod kontrolą systemu Android... (info)

Alfavox pokaże swoje rozwiązania branży energetycznej [28.11.2011] Pod koniec listopada 2011 Alfavox weźmie udział w Konferencji Systemy Informatycznej w Energetyce SIwE’11 organizowanej przez PTPiREE w Wiśle. Alfavox zaprezentuje się podczas tej konferencji kolejny raz z rzędu... (info)


Producent systemów ERP wdraża rozwiązanie Unified Communications

Producent systemów ERP wdraża rozwiązanie Unified Communications [28.11.2011] Firma Sage, wiodący producent oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP, wdrożyła system komunikacji zunifikowanej Interactive Intelligence dla usprawnienia obsługi klienta oraz obniżenia kosztów komunikacji wewnętrznej... (info)


Interactive Intelligence na liście Software 500

Interactive Intelligence na liście Software 500 [25.11.2011] Grupa Interactive Intelligence, międzynarodowy dostawca zintegrowanych rozwiązań z zakresu komunikacji IP dla biznesu, znalazła się na liście Software 500, obejmującej pięciuset największych dostawców usług i oprogramowania na świecie... (info)
"Jestem mobilny...nie jestem bezpieczny" [25.11.2011] Kaspersky Lab Polska publikuje nowy artykuł "Jestem mobilny...nie jestem bezpieczny" autorstwa Macieja Ziarka, analityka zagrożeń z firmy. Tekst poświęcony jest zagrożeniom mobilnym, łącznie ze szkodliwymi programami infekującymi telefony... (info)

Plany rozwoju UTW nagrodzone! [24.11.2011] Uniwersytety Trzeciego Wieku, które wzięły udział w cyklu warsztatów w Konstancinie, zachęciliśmy do tego, aby bliżej przyjrzały się funkcjonowaniu swoich organizacji i opracowały plany rozwoju UTW w oparciu o wiedzę wyniesioną z warsztatów... (info)

Plantronics MDA200 Adapter plug and play do UC [24.11.2011] Dzięki nowym produktom, które znalazły się w portfolio Plantronics połączenie “plug and play” w Unified Communications jest realne. Adapter MDA200 sprawia, że urządzenia Plantronics przeznaczone do UC stały się teraz wielofunkcyjne.. (info)

MobileFormats z FOX International Channels [24.11.2011] Do 29 listopada potrwa konkurs dla fanów serialu „Gotowe na wszystko” organizowany wspólnie przez MobileFormats i FOX International Channels. Spółka czuwa nad prawidłowym przebiegiem konkursu od strony technicznej... (info)


Więcej książek dla młodzieży w Karaoke4English

Więcej książek dla młodzieży w Karaoke4English [23.11.2011] W Karaoke4English - aplikacji do nauki angielskiego na smartfony, która umożliwia jednoczesne słuchanie i czytanie tekstów, a także tworzenie ćwiczeń językowych – pojawiły się książki dla młodzieży z serii „Polar Fish”, autorstwa Andy Coombs'a... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...