informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Sportwyświetlone: 1 - 10 z 1564

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Najlepsi barmani świata ponownie w Warszawie!

Najlepsi barmani świata ponownie w Warszawie! [01.12.2011] Przed nami Wielki Finał Independent Flair League – niepowtarzalnych i jedynych w Polsce ligowych zawodów barmanów Flair, rozgrywanych pod patronatami marek: Captain Morgan, Smirnoff Black, Carlsberg, Schweppes, Finest Call i Red Bull... (info)


Europejski Futbol

Europejski Futbol [01.12.2011] Europejski futbol zarówno ten klubowy jak i reprezentacyjny stoi na bardzo wysokim poziomie i jest prawdziwym rarytasem dla fanów. Mecze takich drużyn jak Barcelona w Pucharze UEFA czy Holandia w Mistrzostwach Europy to coś,.. (info)

Moko-szał, czyli to co chcesz wiedzieć o tej dzielnicy [28.11.2011] ...czyli jakie sekrety ukrywa Mokotów? Mieszkasz tu z dziada pradziada, czy wprowadziłeś się niedawno – najwyższy czas na odkrycie Mokotowa, jakiego do tej pory nie znałeś!.. (info)


Rozpoczęcie wyprawy Kaspersky ONE Transantarctic Expedition

Rozpoczęcie wyprawy Kaspersky ONE Transantarctic Expedition [28.11.2011] Kaspersky Lab informuje o starcie ekspedycji Kaspersky ONE Transantarctic Expedition, w której znana brytyjska polarniczka Felicity Aston zamierza odbyć 1700-kilometrową samotną podróż przez Antarktydę... (info)

Poczuj się jak na planie teledysku [28.11.2011] Badania dowodzą, że jesienią około 10% Polaków obserwuje u siebie spadek energii i dobrego nastroju. Niezwykle skutecznym remedium na sezonowe obniżenie formy jest ruch, a w szczególności taniec... (info)

Porównywarka i startup promują zdrowy tryb życia [23.11.2011] Jeden z największych serwisów polskiego e-commerce Okazje.info postanowił wesprzeć akcję promocyjną nowej społeczności internetowej – Ruszamysie.pl. Postawili na promowanie idei i ducha sportu poprzez konkurs z nagrodami realizowany na Facebooku... (info)


Energetyczna chałwa Odra SA dla aktywnych

Energetyczna chałwa Odra SA dla aktywnych [21.11.2011] Chałwa, ta pyszna i lubiana przekąska, która przybyła do nas z Bliskiego Wschodu, kojarzona jest głównie jako idealny deser zaspokajający słodkie zachcianki. Ze względu jednak na swoją kaloryczność ma grono przeciwników. Czy słusznie?.. (info)


Orliki okiem kamery

Orliki okiem kamery [18.11.2011] Toruniowi przybyło 5 kolejnych orlików. Nasze miasto ma ich już 18 i jest liderem w województwie kujawsko-pomorskim. Jak wyglądają nowe kompleksy sportowo-rekreacyjne, można się przekonać oglądając film dostępny jest na miejskim kanale portalu YouTube... (info)


O'Neill Evolution na powitanie Nowego Roku 2012

O'Neill Evolution na powitanie Nowego Roku 2012 [18.11.2011] Tuż po tegorocznym Sylwestrze bądźmy gotowi na 5 dni snowboardowej euforii - 2 stycznia 2012 roku po raz kolejny startują zawody O'Neill Evolution w szwajcarskim Davos (6 Star Big Air & 5 Star Halfpipe kobiet i mężczyzn)... (info)

Technologia wspiera funkcjonowanie najnowocześniejszej areny w Polsce [17.11.2011] Inteligentna sieciowa infrastruktura firmy Cisco łączy elementy Stadionu Narodowego w Warszawie. Bramki wejściowe, oświetlenie, temperatura i systemy kontroli dostępu są monitorowane i zarządzane przy pomocy sieci IP... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...