informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Grywyświetlone: 1 - 10 z 426

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Zagraj o prezenty ze Świętym Mikołajem! [01.12.2011] W tym roku Święty Mikołaj pojawi się wcześniej. Już 3 grudnia specjalnie z Laponii przyjedzie do CH Korona we Wrocławiu, gdzie zorganizuje konkursy z nagrodami i będzie się uczył języka polskiego... (info)


Fabryka Miśków Smyka

Fabryka Miśków Smyka [01.12.2011] W Fabryce Miśków, uruchomionej przez sklep Smyk w CH Blue City, każde dziecko ma możliwość samodzielnego zaprojektowania pluszowego misia. To niepowtarzalna okazja do urzeczywistnienia marzeń o jedynej, ukochanej pluszowej maskotce.. (info)

Czwarta odsłona Kup Pluszaka dla Dzieciaka [01.12.2011] CH Blue City zbiera świąteczne paczki dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Akcja pod hasłem „Kup pluszaka dla dzieciaka” będzie trwała do 6 grudnia. Jeszcze można kupować pluszowe zabawki i inne niespodzianki dla potrzebujących... (info)


Toys R Us w Blue City otwarty

Toys R Us w Blue City otwarty [01.12.2011] Karina zabawek dla chłopców i dziewczynek - Toys’R’Us otworzyła swoje podwoje w ubiegłą sobotę, 26 listopada na poziomie +1 w centrum handlowym Blue City. Z okazji wejścia marki na polski rynek na małych klientów czekało wiele atrakcji.. (info)


X-Lecie Gier Browserowych

X-Lecie Gier Browserowych [29.11.2011] Wraz z nadejściem nowego millenium prototypy gier przeglądarkowych powstawały głównie dla pracujących po godzinach pracowników biurowych. Aplikując ten rodzaj rozrywki białe kołnierzyki robiły sobie przerwę w pracy jako alternatywę dla Sapera... (info)


Mad Catz i Saitek - nowe marki w Veracomp

Mad Catz i Saitek - nowe marki w Veracomp [25.11.2011] Oferta Działu Produktów Retail Veracomp w zakresie akcesoriów dla graczy komputerowych została poszerzona o produkty dwóch marek: Mad Catz i Saitek. Wśród nowości znajdują się m.in. gamepady, kierownice czy urządzenie dla wirtualnych pilotów... (info)


Emocje opadły, duma pozostała - III miejsce dla WSL w Turnieju Karate

Emocje opadły, duma pozostała - III miejsce dla WSL w Turnieju Karate [24.11.2011] Dnia 20 listopada 2011 roku, w hali SWFiS Uniwersytetu Ekonomicznego przy ulicy Dożynkowej 9 w Poznaniu, odbyły się IV Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF I rzut... (info)


Energizer wybrał ponownie agencję studio PRowokacja

Energizer wybrał ponownie agencję studio PRowokacja [23.11.2011] Agencja public relations studio PRowokacja zajmie się obsługą PR nowych produktów marki Energizer: akumulatorków Energizer Extreme i ładowarką Energizer Intelligent... (info)


Zbudujemy dom? Jeśli tak to Podaj cegłę!

Zbudujemy dom? Jeśli tak to Podaj cegłę! [22.11.2011] Każdy, kto choć raz w życiu coś budował wie, że nie jest to proste. Zdecydowanie przyjemniej będzie usiąść z przyjaciółmi przy stole i zmierzyć się z budową w grze planszowej „Podaj cegłę!”... (info)


Epson EH-TW480: Gry i kino domowe na najwyższym poziomie

Epson EH-TW480: Gry i kino domowe na najwyższym poziomie [21.11.2011] Epson EH-TW480 – łatwy w obsłudze projektor HD Ready 720p do domowej rozrywki, jasność 2.800 lumenów, kontrast 3.000:1, 2 głośniki 2W, zoom optyczny 1,2:1.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...