informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Społeczeństwo, organizacjewyświetlone: 1 - 10 z 1916

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


POLINVEST doradza we wdrożeniu Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku.

POLINVEST doradza we wdrożeniu Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku. [01.12.2011] Firma POLINVEST Sp. z o.o. w listopadzie tego roku zakończyła projekty opracowywania koncepcji wdrożenia systemów gospodarowania odpadami komunalnymi w Katowicach i w Krakowie... (info)


Koleje Mazowieckie dla bezpieczeństwa w Internecie

Koleje Mazowieckie dla bezpieczeństwa w Internecie [30.11.2011] Internet staje się jednym z głównym miejsc, w którym młodzi ludzie nawiązują kontakty towarzyskie czy realizują swoje pasje. Pomimo wielu zalet, nie należy zapominać o zagrożeniach wynikających z korzystania z Sieci... (info)

Kolejny Certyfikat "Doceń Polskie" dla WWŻ Profi [30.11.2011] Lider branży pasztetów drobiowych, Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI po raz drugi zdobyła uznanie Loży Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego "Doceń polskie"... (info)


Święty Mikołaj przyjedzie Mercedesem

Święty Mikołaj przyjedzie Mercedesem [30.11.2011] W tym roku Święty Mikołaj wcześniej, bo już 5 grudnia, rozpocznie swoją pracę. Tego dnia właśnie odwiedzi podopiecznych fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” w szpitalu na Bujwida... (info)


Wiemy jak pomagać dzieciom mądrze!

Wiemy jak pomagać dzieciom mądrze! [29.11.2011] „Po pierwsze nie szkodzić” – ta jedna z naczelnych zasad etyki lekarskiej przyświecała również uczestnikom I Konferencji Organizacji Pozarządowych z Dolnego Śląska, która odbyła się 28 listopada w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego... (info)


Podsumowanie akcji Kobiece sprawy - Nasze sprawy

Podsumowanie akcji Kobiece sprawy - Nasze sprawy [29.11.2011] Niedawno przeprowadzone badania wskazują, że blisko połowa Polek tylko w niewielkim stopniu orientuje się w kwestii najczęściej występującego stanu zapalnego dolnego odcinka dróg moczowych –.. (info)


Bonboniera, benefity dla pracowników

Bonboniera, benefity dla pracowników [29.11.2011] Bonus Systems Polska, lider rynku nowoczesnych systemów motywacyjnych i lojalnościowych, uchylił rąbka tajemnicy i podczas Warszawskich Dni Rekrutacji po raz pierwszy publicznie zaprezentował swoją nową usługę – Bonbonierę... (info)

Płeć ogranicza szansę na rozwój zawodowy? – raport Zielonej Linii [29.11.2011] Z badania, jakie w listopadzie przeprowadzili konsultanci Zielonej Linii wynika, że niemal połowa ankietowanych klientów infolinii urzędu pracy uważa, iż płeć ogranicza możliwość rozwoju zawodowego... (info)

Światowy Dzień Wolontariatu w Galerii Atrium Mosty [28.11.2011] W najbliższą niedzielę, 4 grudnia w Galerii Atrium Mosty odbędzie się Gwiazdkowa Loteria Fantowa. Cały dochód z loterii zostanie przekazany piętnastoletniej Sandrze, która po przeszczepie wątroby wymaga kosztownego leczenia... (info)


Miesięcznik Zwierciadło i gwiazdy zachęcają do profilaktyki zdrowia

Miesięcznik Zwierciadło i gwiazdy zachęcają do profilaktyki zdrowia [28.11.2011] Miesięcznik „Zwierciadło” w ramach akcji zdrowotnej „Piękno w zdrowiu” zorganizował spotkanie z gwiazdami i ekspertami w Złotych Tarasach.Porady gwiazd, kącik kulinarny, pokaz mody Odzieżowego POLA, występ Melkart Ball to tylko kilka z atrakcji finału akcji... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...