informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje i wiadomości z działu Materiały i usługi budowlanewyświetlone: 1 - 10 z 3002

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Sprzedaż jak z automatu - Benmar wdraża innowacyjny system informatyczny

Sprzedaż jak z automatu - Benmar wdraża innowacyjny system informatyczny [01.12.2011] Białostocki Benmar zakończył wdrażanie II etapu systemu B2B integrującego realizację procesów sprzedażowych. Wart ponad pół miliona złotych projekt, jest współfinansowany z priorytetu 8.2 POIG... (info)


Ciepła brama Normstahl - strażnik ciepła w garażu

Ciepła brama Normstahl - strażnik ciepła w garażu [01.12.2011] Garaż powinien być zabezpieczony przed utratą cennego ciepła podobnie jak budynek mieszkalny. Jest to szczególnie istotnie w garażach bezpośrednio przylegających do domu... (info)


Wiosna przyjdzie szybciej niż myślisz...

Wiosna przyjdzie szybciej niż myślisz... [30.11.2011] Gdy za oknem coraz bardziej szaro i ponuro, a dni coraz krótsze, humor może poprawić nie tylko dobra książka lub ciekawy film obejrzany z kubkiem aromatycznej herbaty. To dobry czas na marzenia o tym, jak wiosną będzie wyglądał nasz ogród….. (info)


Pełnosprawni w domu – urządzamy łazienkę dla niepełnosprawnych

Pełnosprawni w domu – urządzamy łazienkę dla niepełnosprawnych [30.11.2011] Podpowiadamy jak urządzić w pełni funkcjonalną łazienkę dla osób niepełnosprawnych, mając do dyspozycji zaledwie kilka metrów kwadratowych powierzchni... (info)


Jak wybrać szyby do okien dachowych?

Jak wybrać szyby do okien dachowych? [30.11.2011] Dzięki szerokiej ofercie szyb, okna dachowe mogą spełniać indywidualne wymagania mieszkańców każdego domu. Jednak by okno odpowiadało konkretnym potrzebom, niezbędny jest odpowiedni dobór szkła oraz znajomość jego możliwości technicznych... (info)


Jak rozjaśnić wnętrze?

Jak rozjaśnić wnętrze? [30.11.2011] W ponure, jesienne dni warto, żeby chociaż nasze domy były ciepłe i wypełnione światłem. W kreowaniu takiego przyjaznego wnętrza naszym sprzymierzeńcem mogą być odpowiednie elementy wyposażenia oraz kolorystyka... (info)


Konstrukcje aluminiowe. Uniwersalne zastosowanie

Konstrukcje aluminiowe. Uniwersalne zastosowanie [29.11.2011] Dawno minęły czasy, gdy sceny przed koncertami składane były z ciężkich, metalowych czarnych prętów, wijących wokół muzyków stalową pajęczynę.Dzisiejsze materiały są zdecydowanie praktyczniejsze..... (info)


Röben rozszerza ofertę o nowy kolor

Röben rozszerza ofertę o nowy kolor [29.11.2011] Katalog pokryć ceramicznych marki Röben jest coraz większy. Producent rozszerzył ofertę nowego modelu Piemont o siódmy kolor – dachówkę jesienny liść angobowana.. (info)


Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze.

Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze. [28.11.2011] Firmy Pilkington Polska, Geze i Schüco zapraszają architektów do udziału w bezpłatnych seminariach z cyklu „Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze”. Ostatnie w tym roku spotkania odbędą się w Bielsku-Białej (30 listopada) i Zakopanem (1 grudnia)... (info)


Cegły (nie tylko) na elewację

Cegły (nie tylko) na elewację [28.11.2011] Z sondy przeprowadzonej niedawno na stronie roben.pl wynika, że miejscem, gdzie inwestorzy najchętniej wykorzystują cegłę, jest elewacja. Inne zastosowania, choć ciekawe, znajdują mniej zwolenników. Czy słusznie?.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...