informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Danlind A/SDuńska firma Danlind, założona w 1928 roku przez rodzinę Lind. Danlind produkuje szeroką gamę specjalistycznych środków piorących, tj.: proszki do prania, tabletki do prania, proszki w koncentracie tzw. compact, płyny do prania i zmiękczania tkanin, środki czyszczące do zmywarek. Producent posiada certyfikaty środowiskowe ISO 14001 i EMAS. Główną marką firmy Danlind jest JELP.

wyświetlone: 1 - 10 z 34

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


Alergie skórne nie dotyczą tylko dzieci

Alergie skórne nie dotyczą tylko dzieci [21.04.2009] W wyniku znacznego poprawienia standardów higienicznych oraz postępu w rozwoju medycyny, układ immunologiczny człowieka nie jest zajęty walką z wirusami i bakteriami..... (info)


Symbole na metkach dotyczące prania odzieży

Symbole na metkach dotyczące prania odzieży [10.12.2008] Przed przystąpieniem do prania odzieży warto starannie przeanalizować symbole zamieszczone na metkach, na podstawie których łatwiej segregować poszczególne partie prania... (info)


Pierwsze dni w domu z maleństwem. Jak dbać o skórę nowonarodzonego dziecka?

Pierwsze dni w domu z maleństwem. Jak dbać o skórę nowonarodzonego dziecka? [24.11.2008] Opuszczenie szpitala po porodzie jest ogromnym wydarzeniem – każda młoda mama marzy, aby móc jak najwcześniej wrócić ze zdrowym noworodkiem do domu i w domowym zaciszu cieszyć się jego obecnością... (info)


Zwierzęta odpowiednie dla małych alergików

Zwierzęta odpowiednie dla małych alergików [17.11.2008] Niezwykle ważne dla rozwoju emocjonalnego malucha jest posiadanie zwierzątka, które może przytulać i głaskać. Naukowo stwierdzono, że dzieci łatwiej budują więź emocjonalną ze zwierzętami niż z dorosłymi,.. (info)


Czy jesienna chandra może dopaść także najmłodszych?

Czy jesienna chandra może dopaść także najmłodszych? [17.11.2008] Jesień to nie lubiana pora roku – uznawana przez większość dzieci za najsmutniejszą. Jej nadejście wiąże się z tym, że dni są coraz krótsze, a niebo jest często zachmurzone – co wpływa na niedostateczne nasłonecznienie... (info)


Maluch idzie do przedszkola - jak czyścić ubrania energicznych kilkulatków?

Maluch idzie do przedszkola - jak czyścić ubrania energicznych kilkulatków? [05.11.2008] Większość maluchów zaczyna uczęszczać do przedszkola w momencie ukończenia 3 roku życia. Wraz ze zbliżaniem się pierwszego dnia, w którym dziecko rozpocznie proces socjalizacji w grupie rówieśniczej, narastają obawy rodziców związane z tym wydarzeniem... (info)


Chroń malucha przed AZS

Chroń malucha przed AZS [05.11.2008] Istotną rolę w powstawaniu atopowego zapalenia skóry odgrywają czynniki genetyczne. Choroba rozwija się na podłożu atopii - czyli nieprawidłowej, nadmiernej reakcji na alergeny -.. (info)


Co to znaczy hipoalergiczny?

Co to znaczy hipoalergiczny? [05.11.2008] Na podstawie badań epidemiologicznych prowadzonych w Polsce i wielu innych krajach wiemy, że problemy z alergią dotyczą już prawie co trzeciego mieszkańca naszej planety... (info)


3 maja - Międzynarodowy Dzień Astmy i Alergii

3 maja - Międzynarodowy Dzień Astmy i Alergii [10.04.2008] Choroby wywołane przez alergeny, w tym astma o podłożu alergicznym, stały się bardzo częstym zjawiskiem w ciągu ostatniego półwiecza. W związku z tym musiała powstać nowa dziedzina medycyny zajmująca się tym problemem - alergologia... (info)


Dom przyjazny dla alergika Część IV : Bezpieczny pokój dziecięcy

Dom przyjazny dla alergika Część IV : Bezpieczny pokój dziecięcy [12.03.2008] Rodzice, których dzieci są uczulone na roztocze lub cierpią na astmę, powinni podjąć działania mające na celu walkę z alergenami gromadzącymi się w pokoju malucha... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Danlind A/S

Danlind A/S
http://www.jelp.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...