informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Armstrong Building Productswyświetlone: 1 - 10 z 167

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!

Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie! [30.12.2013] Liczba nowych inwestycji w polskim sektorze medycznym stale rośnie. Każdego roku powstają nowoczesne obiekty, a te już wiekowe, poddawane są przebudowie i rewitalizacji... (info)


Sufit podwieszany ze srebrnym certyfikatem Cradle to Cradle®!

Sufit podwieszany ze srebrnym certyfikatem Cradle to Cradle®! [18.11.2013] PERLA OP 0,95 to najbardziej ekologiczna płyta sufitowa na świecie! Potwierdza to, uzyskany niedawno przez firmę Armstrong, Srebrny Certyfikat Cradle to Cradle®. To pierwszy certyfikat C2C, jaki przyznano produktowi z branży sufitów podwieszanych!.. (info)


Armstrong światowym liderem Cradle to Cradle® w branży sufitów podwieszanych!

Armstrong światowym liderem Cradle to Cradle® w branży sufitów podwieszanych! [31.10.2013] Cradle to Cradle® to innowacyjne podejście do kwestii ochrony środowiska. Idea wyznacza nowy kierunek w dążeniu do zrównoważonego rozwoju, wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom wobec gospodarki w kontekście szeroko pojętej „zielonej” tendencji.. (info)


Sztuka przyciągania uwagi

Sztuka przyciągania uwagi [02.10.2013] W jaki sposób wyrazić projektową kreatywność i stworzyć wnętrze, które będzie zaskakiwać oraz przyciągać uwagę? Liczy się nie tylko dobry pomysł czy oryginalny projekt! Sztuką jest znaleźć rozwiązanie, które pozwoli.. (info)


Odkryj świat ekologii według Armstrong

Odkryj świat ekologii według Armstrong [30.08.2013] Wieloletnie doświadczenie w produkcji ekologicznych sufitów podwieszanych oraz zaangażowanie w różnorodne eko-projekty, pozwoliło firmie Armstrong stworzyć funkcjonalne narzędzie,.. (info)


Wycieczka do Dubaju nagrodą w konkursie dla studentów architektury!

Wycieczka do Dubaju nagrodą w konkursie dla studentów architektury! [29.07.2013] Niewiele ponad dwa miesiące zostało do zakończenia międzynarodowego konkursu Armstrong Green Buildings Award. Tylko do 7 października 2013 studenci architektury mogą zgłaszać swoje projekty, których motywem przewodnim jest „zielone budownictwo”... (info)


Sufity podwieszane w trosce o oszczędności energetyczne

Sufity podwieszane w trosce o oszczędności energetyczne [27.06.2013] Elementy wykończeniowe – w tym także sufity podwieszane – podobnie, jak materiały budowlane i konstrukcyjne, odgrywają istotną rolę m.in. w procesie efektywnego wykorzystywania energii w zielonych budynkach.. (info)

"A Book 2013" już dostępny on-line! [28.05.2013] Najnowszy katalog światowych realizacji firmy Armstrong – „A Book 2013” – już jest dostępny on-line. Tym razem w albumie znalazło się jeszcze więcej polskich projektów. Zachęcamy do obejrzenia!.. (info)


Sufit tekstylny - ulotność zawieszona pod sufitem

Sufit tekstylny - ulotność zawieszona pod sufitem [18.04.2013] Sufity podwieszane to już standard na rynku materiałów wykończeniowych dedykowanych do wnętrz użytkowych. Znamy ich rodzaje, właściwości techniczne i walory estetyczne. Pytanie więc, czy sufit podwieszany może nas jeszcze czymkolwiek zaskoczyć?.. (info)


Sufit w klasie biznes

Sufit w klasie biznes [27.03.2013] Niegdyś drewno było podstawowym materiałem budowlanym. Zanim ponownie wróciło do łask, architekci przez wiele lat zastępowali je kamieniem, cegłą, betonem czy metalem. Dziś w swoich projektach coraz chętniej do niego wracają.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Armstrong Building Products

Armstrong Building Products
ul. Domaniewska 37
02-672 Warszawa
tel. (022) 337 86 10
http://www.armstrong.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...