informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


TRAK Electronics Polska Sp. z o.o.Wrocławska firma Trak Electronics działa w branży elektroniki użytkowej. Podstawę oferty handlowej stanowią stacjonarne odtwarzacze DVD oraz przenośny sprzęt audio-video.
Celem firmy Trak Electronics Polska jest wychodzenie na przeciw potrzebom przyszłych użytkowników, ceniących wysoką jakość i chętnie wykorzystujących w przedmiotach codziennego użytku nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dlatego też systematycznie zwiększamy aktywność biznesową, rozszerzając ją o nowe obszary działania tak, by stale wyprzedzać oczekiwania klientów. Wprowadzenie na rynek nowych produktów poprzedzają szczegółowe badania, śledzenie nowości technicznych i technologicznych.
W trosce o jakość produktów i satysfakcję klientów, firma Trak Electronics posiada licencje na wytwarzanie odtwarzaczy DVD w standardzie DivX® Certified oraz licencję SISVEL dotyczącą produktów odtwarzających format MP3. Zarówno więc partnerzy handlowi jak i użytkownicy uzyskują gwarancję w pełni legalnego sprzętu wysokiej jakości.

wyświetlone: 1 - 10 z 12

<< | < | 1 2 | > | >>


Już jest! Pierwsza nawigacja samochodowa TRAK!

Już jest! Pierwsza nawigacja samochodowa TRAK! [10.10.2007] Zapowiadane pierwsze urządzenie GPS marki TRAK jest już na rynku. TRAK GPS-210 można kupić w dwóch wersjach kolorystycznych i samemu wybrać rodzaj uchwytu do montażu. Czerwono-czarną wersję urządzenia przygotowano specjalnie z myślą o paniach... (info)


VMP-610 – nowa „MP czwórka” od Trak Electronics

VMP-610 – nowa „MP czwórka” od Trak Electronics [10.10.2007] Duży wyświetlacz, wysoka rozdzielczość, czytnik kart MiniSD i wiele innych przydatnych funkcji oraz uatrakcyjnione wizualnie menu w wysmakowanej stylistycznie obudowie. Nowy odtwarzacz TRAK VMP-610 wygląda i pracuje imponująco... (info)


Nawigacja samochodowa TRAK – szybko i niezawodnie do celu

Nawigacja samochodowa TRAK – szybko i niezawodnie do celu [15.08.2007] Firma TRAK ELECTRONICS, producent sprzętu elektronicznego rozszerza swoją ofertę o systemy nawigacyjne. Zaprezentowano pierwsze urządzenie GPS tej marki... (info)


Odtwarzacze DVD Trak – skrojone na miarę

Odtwarzacze DVD Trak – skrojone na miarę [15.08.2007] Firma TRAK ELECTRONICS, producent wysokiej klasy sprzętu elektronicznego, poleca odtwarzacze DVD ze swojej bogatej kolekcji. Trzy odtwarzacze, trzy rozmiary i trzy cechy, które je łączą: świetny wygląd, staranne wykonanie i funkcjonalność... (info)


Odtwarzacze MP4 TRAK – cieszą oko na wiele sposobów

Odtwarzacze MP4 TRAK – cieszą oko na wiele sposobów [19.04.2007] Kolejna odsłona najnowszej, ekskluzywnej linii multimediów marki TRAK. Tym razem firma TRAK ELECTRONICS zaprezentowała odtwarzacze MP4... (info)


MP3 dla indywidualistów

MP3 dla indywidualistów [18.04.2007] Firma TRAK ELECTRONICS zaprezentowała pierwsze modele ze swojej nowej ekskluzywnej linii. Odtwarzacze MP3 Spike i QuickSilver powstały z myślą o bardzo wymagających użytkownikach... (info)


VMP-410 VR  marki Trak – jeden dotyk, wiele możliwości !

VMP-410 VR marki Trak – jeden dotyk, wiele możliwości ! [05.01.2007] Odtwarzacz VMP-410 VR marki Trak wyróżnia się smukłym wzornictwem oraz dużym, czytelnym 1,8” wyświetlaczem LCD, który gwarantuje wysoką jakość obrazu i animacji... (info)


DMP-560VR QuickSilver marki Trak, czyli estetyka i funkcjonalność w pigułce!

DMP-560VR QuickSilver marki Trak, czyli estetyka i funkcjonalność w pigułce! [29.12.2006] Ten odbiegający od obowiązujących standardów wzornictwa odtwarzacz marki Trak zaskakuje nie tylko swym wyglądem, ale również bogatym wnętrzem. Wyposażony jest w liczne funkcje i technologiczne rozwiązania... (info)


Odtwarzacz VMP-251V marki Trak to elegancja i oszczędne wzornictwo zamknięte w ultrapłaskiej, aluminiowej obudowie.

Odtwarzacz VMP-251V marki Trak to elegancja i oszczędne wzornictwo zamknięte w ultrapłaskiej, aluminiowej obudowie. [08.12.2006] Ten wyjątkowy odtwarzacz MP4 marki Trak to także gwarancja wysokiej jakości odtwarzania plików audio/video. Oprócz odtwarzania wybranych utworów muzycznych, użytkownik ma możliwość przeglądania zdjęć i obrazów... (info)


VMP-340VR to pierwszy odtwarzacz MP4 z bogatej oferty marki Trak, która z czasem poszerzy się o kolejne

VMP-340VR to pierwszy odtwarzacz MP4 z bogatej oferty marki Trak, która z czasem poszerzy się o kolejne [04.12.2006] Model VMP-340 VR marki Trak, przeznaczony jest dla osób ceniących wielofunkcyjność, odtwarza zarówno formaty audio jak i video.. (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

TRAK Electronics Polska Sp. z o.o.

TRAK Electronics Polska Sp. z o.o.
Braci Gierymskich 156
51-640 Wrocław
tel. (071) 376 64 50
fax: (071) 376 64 51
http://www.trak-polska.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...