informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Ziołopex Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 39

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


Przyprawy Appetita letnim przebojem spożywczym

Przyprawy Appetita letnim przebojem spożywczym [08.09.2009] Dwie przyprawy Appetita z linii „Kuchnie narodów” - „Gyros” i „Kebab” znalazły się wśród zwycięzców rankingu na letni przebój spożywczy. Organizatorem konkursu był portal www.byckobieta.pl.. (info)

Nowa strona internetowa firmy Ziołopex [07.09.2009] Ziołopex uruchomił nową stronę internetową dedykowaną Działowi Surowców i Półproduktów. Kontrahenci firmy znajdą na stronie www.appetita.pl/surowce/ niezbędne informacje na temat oferty przypraw i mieszanek z całego świata... (info)


Nowa promocja Appetity

Nowa promocja Appetity [29.07.2009] Marka Appetita rozpoczyna nową promocję konsumencką. Od 1 sierpnia klienci będą mogli kupić większe o 25% wybrane przyprawy jednorodne. Dotychczasowa cena produktu nie ulegnie zmianie... (info)

Wspólny konkurs Appetity i sieci Billa zakończony [16.07.2009] Marka znanych z aromatycznych przypraw Appetita oraz sieć handlowa Billa zakończyły akcję „Najbardziej appetyczny obiad na lato”.Wspólne przedsięwzięcie trwało od 17 czerwca... (info)

Appetita wysłała na narty [23.02.2009] Pani Dorota z Łodzi, Pan Jacek z Puław oraz Pani Magdalena z Ostrowa Wielkopolskiego już wkrótce będą szusować po alpejskich stokach narciarskich. To zwycięzcy zakończonej 14 lutego br. loterii konsumenckiej „Zimowe Szaleństwo w Alpach”... (info)

Konsumenci wybrali – Kuchnie Narodów Appetita „Najlepsze w Polsce” [21.11.2008] Linia Appetita Kuchnie narodów otrzymała certyfikat Konsumenckiego Konkursu Jakości „Najlepsze w Polsce”. Na opakowaniach nagrodzonych przypraw znajdzie się specjalne logo... (info)


Appetita sponsorem najpopularniejszych programów w TVP i Polsacie

Appetita sponsorem najpopularniejszych programów w TVP i Polsacie [23.10.2008] Producent aromatycznych przypraw Appetita sponsoruje najpopularniejsze programy w stacjach TVP1, TVP2 i Polsat. Billboardy sponsorskie emitowane będą do 16 listopada 2008 r... (info)


Sezon sezonowi nierówny - przyprawy Appetity na sezon ogórkowy

Sezon sezonowi nierówny - przyprawy Appetity na sezon ogórkowy [24.07.2008] Co roku natura hojnie obdarza swoimi darami, a świeże owoce i warzywa kuszą swym zapachem. Wszystko, co dobre się jednak kiedyś kończy. Trzeba więc dobrze wykorzystać letni czas, aby jesienią i zimą móc delektować się smakiem i aromatem sezonowych warzyw... (info)


Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2008 dla przyprawy Appetyczna

Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2008 dla przyprawy Appetyczna [09.07.2008] Przyprawa warzywna Appetyczna marki Appetita została uhonorowana wyróżnieniem „Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2008”. Plebiscyt organizowany jest od 2004 roku przez Grupę Media Partner oraz redakcję Przeglądu Gospodarczego... (info)


Appetita rozszerza ofertę produktową

Appetita rozszerza ofertę produktową [25.06.2008] Appetita rozszerza ofertę produktową Dotychczasowa linia Domowe sekrety marki Appetita została poszerzona o nowy produkt – środek żelujący do konfitur o nazwie Żelfitura... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Ziołopex Sp. z o.o.

Ziołopex Sp. z o.o.
Piątek Mały 24
62-820 Stawiszyn k. Kalisza
tel. (062) 752 16 00
fax: (062) 752 16 53
http://www.ziolopex.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...