informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Korpol Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 55

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>


Nowe Print serwery marki TRENDnet

Nowe Print serwery marki TRENDnet [26.03.2009] TRENDnet, amerykański producent sprzętu sieciowego oferuje nowe serwery wydruku, które dopełniają kategorię print serwerów, przeznaczonych dla małych i średnich firm oraz użytkownikom domowym... (info)


Dystrybucja Bezprzewodowego adaptera USB 300Mb/s N Dual Band od TRENDnet

Dystrybucja Bezprzewodowego adaptera USB 300Mb/s N Dual Band od TRENDnet [03.03.2009] “Użytkownicy mogą korzystać z zasobów sieci bezprzewodowej 5GHz w domu i jednocześnie być podłączonym do powszechnej sieci Wi-Fi 2.4GHz n, g lub b w trasie.".. (info)


Przełączniki Gigabit z technologią GREENnet od TRENDnet

Przełączniki Gigabit z technologią GREENnet od TRENDnet [04.02.2009] Amerykański producent rozwiązań sieciowych – TRENDnet, wypuszcza na rynek nowe przełączniki (5-portowe i 8-portowe) Gigabit z technologią GREENnet, które zmniejszają zużycie energii... (info)


Prezentacja nowych produktów marki TRENDnet na targach CES w Las Vegas

Prezentacja nowych produktów marki TRENDnet na targach CES w Las Vegas [16.01.2009] Amerykański producent TRENDnet, dnia 8 stycznia br. na targach CES w Las Vegas przedstawił kilka nowych rozwiązań, które w najbliższym czasie zostaną wypuszczone na rynek... (info)


TRENDnet oznajmia o wprowadzeniu pierwszego na rynku 7-calowego Monitora Foto

TRENDnet oznajmia o wprowadzeniu pierwszego na rynku 7-calowego Monitora Foto [29.12.2008] Pierwszy na świecie 7-calowy monitor foto można podłączyć do sieci bezprzewodowej, wykrywa przewodowe i bezprzewodowe kamery IP marki TRENDnet oraz przetwarza strumieniowo obraz wideo, może pracować jako ramka foto... (info)


Premiera bezprzewodowego ADSL2/2+ Modemu Routera 300Mb/s N marki TRENDnet

Premiera bezprzewodowego ADSL2/2+ Modemu Routera 300Mb/s N marki TRENDnet [22.12.2008] Nie musisz kupować oddzielnie modemu i routera. Instalacja urządzenia jest prosta i w ciągu kilku minut będziesz w stanie surfować po Internecie, pobierać pliki, grać Online... (info)


Przełącznik Gigabit Web Smart TEG-424WS marki TRENDnet

Przełącznik Gigabit Web Smart TEG-424WS marki TRENDnet [26.11.2008] TRENDnet oferuje rozwiązania Web Smart od 8-portowych po 52-portowe, które obsługują szeroki zakres aplikacji sieciowych i zabezpieczają sieć, pomijając wysoką cenę oraz złożoność przełączników w pełni zarządzalnych... (info)


Zaawansowane, gigabitowe karty PCI Express w ofercie TRENDnet

Zaawansowane, gigabitowe karty PCI Express w ofercie TRENDnet [04.11.2008] Nowe rozwiązania stosowane są w przedsiębiorstwach, w serwerowniach przez administratorów systemu. Karty są gigabitowe i przy wykorzystaniu technologii Full Duplex pozwalają przesyłać dane z prędkością 2Gb/s... (info)


Zielona inicjatywa TRENDnet

Zielona inicjatywa TRENDnet [03.11.2008] TRENDnet, wiodąca marka urządzeń sieciowych jest zaangażowana w tworzenie przyjaznych dla środowiska rozwiązań sieciowych. Odkryj Zieloną Inicjatywę TRENDnet... (info)


Konkurencyjne rozwiązania Wireless N-Speed w ofercie TRENDnet

Konkurencyjne rozwiązania Wireless N-Speed w ofercie TRENDnet [15.10.2008] Seria Wireless N-Speed jest 8-krotnie szybsza oraz posiada 4-krotnie lepsze pokrycie niż standard IEEE802.11g. W najbliższym czasie spodziewamy się premiery bezprzewodowego punktu dostępowego N-Speed... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Korpol Sp. z o.o.

Korpol Sp. z o.o.
ul. Tomasza Nocznickiego 5
21-500 Biała Podlaska
tel./fax: (083) 344 19 08
http://www.korpol.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...