informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Kolekcja Mebli Klose sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 31

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


Wernisaż prac Waldemara Idzikowskiego i Izabeli Idzikowskiej-Bzdręgi.

Wernisaż prac Waldemara Idzikowskiego i Izabeli Idzikowskiej-Bzdręgi. [08.04.2010] 9 kwietnia w Salonie Wystawienniczym marki Klose w Poznaniu odbędzie się wernisaż prac Waldemara Idzikowskiego i jego córki Izabeli.To już kolejne z cyklu spotkań przybliżających twórczość artystów związanych z Poznaniem, organizowanych przez firmę Klose... (info)


Zapraszamy wino na salony

Zapraszamy wino na salony [25.02.2010] Zadbajmy o odpowiednią ekspozycję wina w swoim domu. Funkcjonalna, a przy tym piękna „oprawa” dla wina pomoże zadbać o jego jakość, tak by nie straciło nic ze swojego smaku i aromatu w oczekiwaniu na degustację... (info)


170 stylizacji Twojego domu w nowej Galerii Wnętrz Kolekcji Mebli Klose.

170 stylizacji Twojego domu w nowej Galerii Wnętrz Kolekcji Mebli Klose. [28.01.2010] Niełatwo wyobrazić sobie efekt końcowy aranżacji tylko na podstawie wyglądu pojedynczych mebli.Aby pomóc w wyborze firma Klose wzbogaciła serwis internetowy o nowy element - Galerię Wnętrz... (info)


Stół w świątecznej kreacji

Stół w świątecznej kreacji [16.12.2009] Funkcjonalny stół oraz dopasowane do niego, wygodne krzesła to niezbędny element każdego domu. Są jednak sytuacje, kiedy meble te pełnią szczególną rolę. Czas, w którym nabierają one wyjątkowego znaczenia – święta. Zapraszamy do świątecznego stołu... (info)


Stylowa sypialnia Rafael - nowa kolekcja marki Klose

Stylowa sypialnia Rafael - nowa kolekcja marki Klose [24.11.2009] Eleganckie, nawiązujące do włoskiego designu meble do sypialni z linii Rafael to najnowsza propozycja Kolekcji Mebli Klose. Zestaw przyciąga uwagę kunsztownym wzornictwem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami gwarantującymi komfort użytkowania... (info)


Kolekcji Mebli Klose odsłania tajemnice mebli inspirowanych zdrowiem

Kolekcji Mebli Klose odsłania tajemnice mebli inspirowanych zdrowiem [30.09.2009] W piątek 25 września w Salonie Wystawienniczym Kolekcji Mebli Klose w Poznaniu odbyło się wyjątkowe spotkanie. Specjaliści z firmy Klose wspólnie z ekspertami z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odsłaniali tajniki tworzenia ergonomicznych mebli... (info)


Eko Meble na wrześniowych targach Perfect Home & Interior

Eko Meble na wrześniowych targach Perfect Home & Interior [11.09.2009] W dniach 4-6 września w warszawskiej hali Expo XXI odbyła się druga edycja targów Perfect Home & Interior. W spotkaniu targowym uczestniczył wieloletni partner Kolekcji Mebli Klose - działająca na rynku warszawskim sieć salonów Eko Meble... (info)


Gabinet w stylu Quattro

Gabinet w stylu Quattro [11.08.2009] Nowoczesna linia wzornicza Quattro została rozszerzona o meble do gabinetu. Proste,a zarazem dopracowane w każdym szczególe meble to oferta dla tych osób, które cenią wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność form... (info)


Kolekcja Mebli Klose po targach MTP Meble 2009

Kolekcja Mebli Klose po targach MTP Meble 2009 [01.07.2009] W dniach 3 – 6.06.2009 odbyły się Międzynarodowe Targi Poznańskie Meble 2009. Kolekcja Mebli Klose jak co roku zaprezentowała na nich swoją ofertę zdobywając 13-ty już Złoty Medal MTP Meble 2009 oraz nagrodę Acantus Aureus za najładniejsze stoisko targowe... (info)


W krainie pejzażu - wystawa malarstwa Wandy Gostyńskiej

W krainie pejzażu - wystawa malarstwa Wandy Gostyńskiej [20.05.2009] 29 maja 2009r. o godzinie 18.00 w Salonie Wystawienniczym Kolekcji Mebli Klose w Poznaniu odbędzie się wernisaż prac Wandy Gostyńskiej. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Kolekcja Mebli Klose sp. z o.o.

Kolekcja Mebli Klose sp. z o.o.
ul. Fabryczna 5
86-170 Nowe nad Wisłą
tel. (052) 333 81 46
fax: (052) 333 81 47
http://www.klose.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...