informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Xella Polska Sp. z o. o.wyświetlone: 1 - 10 z 21

<< | < | 1 2 3 | > | >>


Jak wyklikać pozwolenie na budowę?

Jak wyklikać pozwolenie na budowę? [12.08.2010] Ruszyła pierwsza na świecie gra na Facebooku, która uczy budować dom w polskich realiach. Projekt realizowany dla marki YTONG jest pionierskim tego typu przedsięwzięciem interaktywnym w branży budowlanej... (info)


Xella tworzy akademię wiedzy

Xella tworzy akademię wiedzy [12.08.2010] Obliczono, że w przeciętnym domu mieszkalnym jedna czwarta utraty ciepła odbywa się przez ściany. Wideo-akademia na stronie energoscienne.pl, pokazuje, jak w prosty sposób zaradzić temu problemowi... (info)

Białe certyfikaty dla poprawy efektywności energetycznej [01.06.2010] Od 2013 cała energetyka będzie musiała kupować prawo do emisji CO2, co będzie kosztować miliardy euro rocznie. Konieczne są zatem bardzo intensywne działania w celu realizacji zadań unijnych... (info)


Ciepła ściana: jedno- czy wielowarstwowa?

Ciepła ściana: jedno- czy wielowarstwowa? [31.05.2010] Ściana jednowarstwowa to najstarsze rozwiązanie stosowane do wznoszenia budynków i budowli mieszkalnych. Ściana jednowarstwowa to rozsądna alternatywa dla ścian warstwowych, pozwalając wznosić domy szybciej i taniej... (info)


Jak dobrze wybrać ekipę budowlaną?

Jak dobrze wybrać ekipę budowlaną? [31.05.2010] Mamy już wybrany projekt domu, zamówione materiały budowlane, załatwiliśmy wszystkie pozwolenia na budowę oraz inne formalności. Czas na wybór firmy wykonawczej!.. (info)


YTONG marką stulecia

YTONG marką stulecia [09.02.2010] YTONG to pierwszy na świecie markowy materiał budowlany, najlepiej rozpoznawalny spośród wszystkich dostępnych na rynku materiałów budowlanych. Już ponad osiemdziesiąt lat temu YTONG był skuteczną odpowiedzią na kryzys energetyczny w Szwecji... (info)


SILKA i YTONG dla zrównoważonego budownictwa

SILKA i YTONG dla zrównoważonego budownictwa [09.02.2010] Komisja Europejska zakłada, że w sektorze budynków istnieją opłacalne możliwości znacznych redukcji konsumpcji energii i emisji CO2 oraz zwiększenia udziału odnawialnych źródeł energii, które mogą przyczynić się do osiągnięcia do 2020 r. celu „3 x 20%”... (info)


LUMINA House, przykład budownictwa zrównoważonego

LUMINA House, przykład budownictwa zrównoważonego [09.02.2010] O oszczędzaniu energii i ekologii należy myśleć już w fazie tworzenia założeń projektowych. Chcąc dać przykład optymalnych rozwiązań ARCHIPELAG stworzył projekt domu modelowego LUMINA HOUSE - wzorca dla budownictwa zrównoważonego... (info)

Projektowanie przegród z uwagi na mostki cieplne [18.08.2008] W czasach, gdy oszczędzanie energii staje się koniecznością oraz w świetle zmieniających się przepisów prawa budowlanego, Xella Polska przygotowała publikację: Budynki wykonane w technologiach SILKA i YTONG, projektowanie przegród z uwagi na mostki cieplne... (info)

Xella na Ukrainie [10.05.2008] 8 maja 2008 r. nastąpi oficjalne otwarcie biura Xella Ukraine TOV w Odessie. Na rynek ukraiński zostaną wprowadzone marki YTONG i SILKA. Powstaną zakłady produkujące obie marki... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

Xella Polska Sp. z o. o.

Xella Polska Sp. z o. o.
ul. Pilchowicka 9/11
02-175 Warszawa
tel. (022) 573 20 00
fax: (022) 573 20 70
infolinia - 0 800 122 227
http://www.xella.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...