informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Orava Sp. z o.o.ORAVA Sp. z o.o. jest promotorem oraz dystrybutorem nowej marki sprzętu RTV i AGD.

Firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce w marcu 2005 roku. W swojej ofercie RTV posiada m.in.: TV LCD oraz plazmowe, TV CRT, odtwarzacze DVD, nagrywarki DVD, kina domowe, przenośny sprzęt audio. W dziale sprzętu AGD proponuje: tostery, sokowirówki, sprzęt do pielęgnacji i stylizacji włosów, czajniki elektryczne, żelazka, grzejniki i wentylatory, odkurzacze, kuchenki mikrofalowe. Sprzedaż produktów ORAVA odbywa się trzema kanałami: sklepy detaliczne na terenie całego kraju, sieci handlowe m.in. markety: Tesco, Hypernova, Albert oraz strona internetowa www.orava.pl, gdzie Klient końcowy może zakupić produkty ORAVA bezpośrednio od ORAVA Sp. z o.o.

Właścicielem znaku towarowego ORAVA jak i 100% udziałów ORAVA Sp. z o.o. jest macierzysta firma FKH electronic a.s. z siedzibą w Trstenie (Słowacja) powstałej w 1990 r. Od początku swojego istnienia blisko współpracowała z fabryką TESLA ORAVA - znaną, największą i najnowocześniejszą fabryką sprzętu RTV w byłej Czechosłowacji, w której produkcja telewizorów kolorowych sięgała 1 mln sztuk rocznie.
Obecnie, po upadku TESLI ORAVA, firma FKH electronic a.s. przejęła wielu specjalistów, wykupiła mienie fabryki i rozpoczęła produkcję sprzętu pod własnym szyldem – ORAVA. Udział marki ORAVA w sprzedaży na rynku słowackim to ponad 30%, natomiast na rynku czeskim określony jest na poziomie 21% osiągając obroty 250 mln zł w 2006 roku. W obecnej chwili firma wkroczyła na rynek węgierski, jest zainteresowana podobną działalnością w Bułgarii, Rumunii oraz na Ukrainie.

wyświetlone: 1 - 10 z 23

<< | < | 1 2 3 | > | >>


Pomoc domowa

Pomoc domowa [04.09.2008] Każda kobieta powinna posiadać w domu urządzenia, które znacznie ułatwiają życie i zaoszczędzają czas. Dzięki firmie ORAVA, która oferuje szeroki asortyment sprzętu, pomoc domowa jest w zasięgu ręki... (info)


Z miłości do muzyki

Z miłości do muzyki [22.08.2008] Muzyka relaksuje, pobudza, inspiruje, przywołuje wspomnienia i porywa do tańca. Dla jednych jest rozrywką dla innych namiętnością, dla wielu staje się ona miłością. Dzięki firmie ORAVA muzyki możemy słuchać wszędzie... (info)


Małe jest piękne

Małe jest piękne [28.07.2008] Tak wiele chciałoby się wstawić do mieszkania, które posiada zaledwie kilkadziesiąt metrów. Dlatego firma ORAVA proponuje telewizor TVP 373 DVD, który doskonale wkomponuje się w wystrój małego mieszkania... (info)


W samochodzie jak w domu

W samochodzie jak w domu [23.06.2008] Bezpiecznie i swobodnie jak w domowym zaciszu? Teraz jest to możliwe dzięki nowości firmy ORAVA. Najnowszy model radia samochodowego to niezbędny element wyposażenia naszego auta... (info)


Poczuj się lekko z firmą ORAVA

Poczuj się lekko z firmą ORAVA [02.06.2008] Najlepszym lekarstwem dla ciała i ducha jest śmiech oraz dieta. Odżywianie ma niebagatelny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Dzięki firmie ORAVA z łatwością przyrządzimy zdrowe i pożywne dania, po których poczujemy się pełni energii i chęci do życia... (info)


Bezproblemowa podróż dzięki firmie ORAVA

Bezproblemowa podróż dzięki firmie ORAVA [15.05.2008] Zbliża się okres wakacji, co wiąże się z długimi podróżami samochodem po Polsce jak i Europie. Dlatego warto pomyśleć o komforcie każdego pasażera jak i kierowcy, dla których, dzięki firmie ORAVA, podróżowanie stanie się milsze i bezstresowe... (info)

Wyjątkowi Klienci firmy ORAVA [15.05.2008] Postanowiłeś kupić coś nowego, płaskiego, pięknego, lśniącego i do powieszenia na ścianie. Coś, co poprawi Ci humor i umili każdą chwilę spędzoną w domu. Coś, co na dobre wprowadzi się do Twojego mieszkania, zapewniając chwile relaksu... (info)


Odpocznij w domu dzięki firmie ORAVA

Odpocznij w domu dzięki firmie ORAVA [29.04.2008] Życie wielu z nas to ciężka praca, nadgodziny oraz stres i chroniczny brak czasu. Wracamy do domów zbyt późno i gdy uporamy się z obowiązkami,marzymy o chwili wytchnienia i relaksu. Dzięki firmie ORAVA możemy odpocząć, nie wychodząc z domu... (info)


Dzień Matki z firmą ORAVA

Dzień Matki z firmą ORAVA [11.04.2008] Już niebawem Dzień Matki, a szukanie prezentu dla tak wyjątkowej osoby, jest nie lada wyzwaniem. Firma ORAVA proponuje produkty praktyczne, do codziennego użytku, które umilą życie naszym mamom... (info)


Dla zdrowia i urody

Dla zdrowia i urody [27.03.2008] Ruch to zdrowie, wiemy o tym doskonale ale ciężko jest nam wstać z łóżka, pobiegać, wybrać się na siłownię czy fitness. Dzięki firmie ORAVA teraz ćwiczenia staną się przyjemnością... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

Orava Sp. z o.o.

Orava Sp. z o.o.
ul. Towarowa 6
42-600 Tarnowskie Góry
tel: (032) 768 35 35
tel: (032) 768 35 37
fax: (032) 768 35 36
http://www.orava.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...