informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Alstor sp.j.wyświetlone: 1 - 10 z 75

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 | > | >>

Nero SecureDisc™ - unikalna technologia do zabezpieczania danych na nośnikach optycznych [19.03.2007] Nero, lider cyfrowych technologii, wprowadza SecurDisc™. Jest to pierwsze sprzętowo-programowe rozwiązanie umożliwiające kontrolę dostępu i zabezpieczające przed nieautoryzowanym odczytem i kopiowaniem danych... (info)


Crescendo usprawnia pracę największego skandynawskiego portalu społecznościowego

Crescendo usprawnia pracę największego skandynawskiego portalu społecznościowego [16.03.2007] Maestro firmy Crescendo, sprzętowe rozwiązanie typu AFE (Application Front End), zostało użyte przez firmę Dynamoid Oy do poprawienia funkcjonowania swoich serwisów, w tym najważniejszego IRC-Galleria... (info)


Największe przenośne dyski 2,5” już wkrótce!

Największe przenośne dyski 2,5” już wkrótce! [01.03.2007] Rodzina twardych dysków Ardata serii Mobby Disk już w marcu zostanie poszerzona o dwa nowe modele 160GB i 200GB. Te ostatnie będą pierwszymi przenośnymi urządzeniami na rynku o tak dużej pojemności... (info)


Dyski Plextora – do każdej kieszeni, na każdą kieszeń

Dyski Plextora – do każdej kieszeni, na każdą kieszeń [15.02.2007] Najwyższej jakości napędy umieszczone w eleganckich aluminiowych obudowach, które mieszczą się w kieszeni... (info)


Wielki mały dysk

Wielki mały dysk [18.01.2007] 5 grudnia europejski oddział Toshiba Storage Device Division zaprezentował urządzenie, będące sumą wieloletnich doświadczeń firmy Toshiba w produkcji tego rodzaju napędów... (info)


Długo oczekiwane Plextor Blu-ray i PlexEraser dostępne!

Długo oczekiwane Plextor Blu-ray i PlexEraser dostępne! [17.01.2007] W ofercie ALSTOR, wyłącznego dystrybutora produktów marki Plextor w Polsce pojawiły się dwie długo oczekiwane nowości: nagrywarka PX-B900A obsługująca dyski Blu-ray oraz PlexEraser PX-OE100E - niszczarka do nośników optycznych. .. (info)

Webwasher 6.0 – nowa wersja oprogramowania do filtrowania treści [13.01.2007] Alstor, autoryzowany dystrybutor rozwiązań firmy Secure Computing, wprowadza do sprzedaży wersję 6.0 oprogramowania Webwasher, służącego do ochrony przedsiębiorstw przed zagrożeniami z zewnątrz, jak również z wewnątrz sieci firmowej... (info)


Nero PhotoShow Deluxe – ożywi każdą fotografię

Nero PhotoShow Deluxe – ożywi każdą fotografię [11.01.2007] Alstor, oficjalny autoryzowany dystrybutor produktów Nero, wprowadza do swojej oferty Nero PhotoShow Deluxe – kompletne rozwiązanie do edycji zdjęć i tworzenia pokazów slajdów... (info)


Promise - nowa macierz na dyski SATA i SAS

Promise - nowa macierz na dyski SATA i SAS [07.01.2007] W ofercie Promise Technology oraz jej polskiego dystrybutora firmy Alstor pojawi się wkrótce nowa macierz dyskowa VTrak klasy E. Urządzenie o symbolu E310s obsługuje dyski SAS oraz SATA... (info)

Nero 7 gotowy na Vistę [14.12.2006] Firma ALSTOR informuje, że jeden z najbardziej znanych i cenionych pakietów do zapisu płyt CD/DVD oraz obsługi cyfrowych multimediów w pełni współpracuje z najnowszym systemem operacyjnym firmy Microsoft – Windows Vista... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 | > | >>

Alstor sp.j.

Alstor sp.j.
ul. Jagiellońska 74
03-301 Warszawa
tel. (022) 675 55 15
fax: (022) 675 43 10
http://www.alstor.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...