informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o.Centrum Dializ Fresenius Nephrocare to największy w Polsce niepubliczny dostawca usług dializacyjnych. Na Śląsku prowadzi już ośrodki w Tarnowskich Górach, Żywcu i Tychach. Oferuje bezpłatne, bo oparte na kontrakcie z Narodowym Funduszem Zdrowia, zabiegi dializacyjne na najwyższym światowym poziomie. Ośrodki Freseniusa pracują według rygorystycznych kryteriów jakościowych – podlegają nadzorowi korporacyjnemu, tak by osiągane parametry medyczne były zgodne z międzynarodowymi normami (European Dialysis and Transplant Association, European Best Practice Guidelines) oraz zasadami jakie wyznacza polskie prawo, Krajowy Nadzór Nefrologiczny i Narodowy Fundusz Zdrowia.

wyświetlone: 1 - 10 z 22

<< | < | 1 2 3 | > | >>


Nowa poradnia nefrologiczna w Zamościu

Nowa poradnia nefrologiczna w Zamościu [20.05.2009] Przy Centrum Dializ Fresenius Nephrocare w Zamościu, ul. Peowiaków 1 otwarto poradnię nefrologiczną dla pacjentów ze schorzeniami nerek. Jest to druga tego typu placówka w mieście... (info)


Otwarcie Centrum Dializ Fresenius NephroCare w Wołominie

Otwarcie Centrum Dializ Fresenius NephroCare w Wołominie [03.12.2008] Każdego roku przybywa pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek, których życie ratują zabiegi dializy. Dlatego tak istotne są inwestycje w polską dializoterapię i w jakość leczenia nerkozastępczego... (info)


Stacja Dializ Fresenius NephroCare w Szamotułach

Stacja Dializ Fresenius NephroCare w Szamotułach [13.06.2008] 2 czerwca Centrum Dializ Fresenius NephroCare rozpoczęło dializowanie pacjentów w Szamotułach. W pierwszej stacji w mieście mogą leczyć się już pacjenci z całego powiatu... (info)


Uroczyste otwarcie Centrum Dializ Fresenius NephroCare w Ostrołęce

Uroczyste otwarcie Centrum Dializ Fresenius NephroCare w Ostrołęce [11.04.2008] Inwestycje w rozwój polskiej dializoterapii mają ogrmone znaczenie. Liczba dializowanych pacjentów zwiększa się z roku na rok i konieczne są dodatkowe stanowiska dializacyjne... (info)

Nowe ośrodki Centrum Dializ Fresenius NephroCare na Mazowszu [08.02.2008] Prawie 3,5 mln złotych zainwestowała poznańska firma Fresenius NephroCare Polska Sp. z o.o. w nowe ośrodki dializacyjne dla pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek w województwie mazowieckim... (info)


Uroczyste otwarcie stacji dializ w Gryficach

Uroczyste otwarcie stacji dializ w Gryficach [06.02.2008] Po zakończeniu przeprowadzki stacji dializ z pomieszczeń wynajmowanych przy SPZZOZ w Gryficach do nowego budynku, nareszcie nastąpiło oficjalne otwarcie i poświęcenie Centrum Dializ Fresenius NephroCare w Gryficach... (info)

Nowa stacja dializ Fresenius NephroCare w Bydgoszczy [18.12.2007] Od stycznia rozpocznie działalność pierwsza w Bydgoszczy niepubliczna stacja dializ. Będzie prowadzić ją największa w Polsce firma, świadcząca usługi z zakresu dializoterapii - Fresenius NephroCare Polska Sp. z o.o... (info)

Rok dializoterapii w Tychach [11.10.2007] Mija właśnie rok, odkąd w Tychach rozpoczęła działalność nowoczesna stacja dializ INCP należąca do największej w Polsce sieci niepublicznych stacji dializ Grupy Fresenius. Obecnie zabiegami hemodializ leczonych jest tu 50 pacjentów... (info)


Nowy budynek stacji dializ Fresenius NephroCare w Gryficach

Nowy budynek stacji dializ Fresenius NephroCare w Gryficach [25.09.2007] W weekend zakończyła się przeprowadzka personelu i pacjentów Centrum Dializ Fresenius NephroCare w Gryficach do nowoczesnego budynku. Nowy budynek powstał w ciągu 4 miesięcy, a całość inwestycji pochłonęła blisko 3 mln. zł... (info)

Ruszyła budowa nowoczesnej Stacji Dializ Fresenius Nephrocare w Bielsku-Białej [01.06.2007] Każdego roku przybywa pacjentów, którzy wymagają stałego dializowania. Właśnie rozpoczyna się budowa drugiej w Bielsku-Białej stacji dializ, która rozpocznie działalność pod koniec roku i zwiększy dostępność do terapii nerkozastępczej... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o.

Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o.
ul. Krzywa 13
60-118 Poznań
tel. (061) 839 26 61
fax. (061) 839 26 17
http://www.nephrocare.com
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...