informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


IQ Medica Centrum Chirurgii PlastycznejIQ MEDICA – niezależny doradca chirurgii plastycznej

IQ MEDICA jest jedynym na polskim rynku niezależnym doradcą chirurgii plastycznej, który bezpłatnie zapewnia pacjentom indywidualny dobór najlepszych lekarzy specjalistów oraz klinik. Oferuje szeroki zakres usług medycznych obejmujących: chirurgię plastyczną, medycynę estetyczną, stomatologię estetyczną, implanty oraz protetykę. U doradcy można porównać ceny i warunki zabiegów medycznych w placówkach na terenie całego kraju.

Działalność firmy oparta jest na systemie starannie wyselekcjonowanych klinik, które dysponują nowoczesnymi salami operacyjnymi, zaprojektowanymi i wyposażonymi zgodnie ze standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

Wszystkie placówki działające w systemie IQ MEDICA posiadają Certyfikat Akredytacyjny nadany przez Ogólnopolskie Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia oraz Certyfikat ISO 9001:2000 nadawany przez Instytut Lloyd`s Register w zakresie ambulatoryjnych i szpitalnych usług medycznych.

Doświadczenie w kontaktach z pacjentami z całego świata, związane z obecnością firmy w wielu krajach poprzez kilkudziesięciu przedstawicieli, czynią z IQ MEDICA nieocenionego doradcę w sprawach medycznych.

Preferencje oraz komfort pacjentów są dla firmy priorytetowe przy planowaniu zabiegów i operacji.

wyświetlone: 1 - 10 z 18

<< | < | 1 2 | > | >>


HappyLift

HappyLift [10.02.2009] Mało inwazyjna, bezpieczna i szybka metoda przeciwdziałania oznakom starzenia, alternatywa dla tradycyjnych operacji chirurgicznych w szczególności liftingu czy zabiegu złotych nici. Odmładza nie pozostawiając żadnych śladów na skórze pacjenta... (info)


SMART LIPO: światowy hit w wyszczuplaniu sylwetki już w Polsce

SMART LIPO: światowy hit w wyszczuplaniu sylwetki już w Polsce [07.02.2008] Zgrabna i szczupła sylwetka, jędrna skóra bez cellulitu i ubranie nawet o 2 rozmiary mniejsze bez konieczności odsysania tłuszczu- takie efekty zapewnia Smart Lipo, światowy przebój wśród zabiegów modelowania ciała... (info)


IQ MEDICA : klinika inteligentnej medycyny dla urody

IQ MEDICA : klinika inteligentnej medycyny dla urody [16.11.2007] IQ Medica Centrum Chirurgii Plastycznej stawia sobie za zadanie wprowadzenie do Polski inteligentnej chirurgii plastycznej, czyli takiej, która dopasowuje najnowsze, światowe trendy do indywidualnych potrzeb pacjenta... (info)


Zgrabny nos

Zgrabny nos [14.06.2007] Duży, garbaty lub skrzywiony nos wpędza w kompleksy. Skrzywiona przegroda nosowa uniemożliwia swobodne oddychanie. Operacja plastyczna gwarantuje ogromną ulgę dla osób dotkniętych tym defektem, a wymarzony kształt nosa upiększy całą twarz... (info)


Odmłodzone spojrzenie

Odmłodzone spojrzenie [15.05.2007] Podejmując tak ważną decyzję, jak poddanie się operacji plastycznej, powinno się zasięgnąć porady fachowców, którzy znają rynek medyczny i wiedzą, jak zminimalizować ryzyko... (info)


Gdy za duży biust jest udręką

Gdy za duży biust jest udręką [24.04.2007] Bóle kręgosłupa, odparzenia, trudności w uprawianiu sportów i znalezieniu odpowiedniego fasonu ubrań, taksujące spojrzenia przechodniów na ulicy - to główne problemy kobiet, które natura obdarzyła zbyt obfitym biustem... (info)

Korekcja uszu [01.03.2007] Odstające uszy to ogromny problem nie tylko dorosłych, ale również i dzieci. To najczęściej one narażone są na złośliwe uwagi ze strony swoich rówieśników... (info)


Operacja powiększenia piersi

Operacja powiększenia piersi [13.01.2007] Rozmowa z pacjentką która przeszła operację powiększenia piersi... (info)

Lipoliza [12.01.2007] Lipoliza jest nowoczesną metodą chirurgii estetycznej, której zadaniem jest nieoperacyjne usunięcie nadmiaru nagromadzonego tłuszczu w określonych okolicach ciała... (info)


Operacja plastyczna nosa

Operacja plastyczna nosa [13.12.2006] Rozmowa z pacjentką, która poddała się operacji plastycznej nosa... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

IQ Medica Centrum Chirurgii Plastycznej

IQ Medica Centrum Chirurgii Plastycznej
ul. Przewodowa 123/125
04-895 Warszawa
tel. 22 465-68-00
http://www.iqmedica.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...