informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Auto-BossAuto-Boss jest wielooddziałowym dealerem samochodów marki Ford i Volvo. Salony Auto-Boss zlokalizowane są w Bielsku-Białej oraz Chorzowie. Firma zajmuje się sprzedażą samochodów nowych i używanych, usług serwisowych i części zamiennych – jest liderem w sprzedaży samochodów Ford w Polsce. Auto-Boss posiada również kompleksową ofertę wynajmu samochodów, usług finansowych i ubezpieczeń. Firma prowadzi Centrum Adaptacji Forda Transita spełniające wymogi normy ISO 9001:2000. Działalność firmy zdobyła wielokrotnie uznanie klientów i została wyróżniona: nagrodami za wysoki poziom obsługi klienta – The Chairman\’s Award (dziesięciokrotnie) oraz nagrodami dla dealera o najwyższych standardach działania – Dealer Excellence Award (trzykrotnie), przyznawanymi przez koncern Ford. Wystrój wnętrza w salonach Volvo firmy Auto-Boss spełnia wymogi standardu Volvo Next Face. Obiekt Auto-Boss w Chorzowie jest największym salonem samochodowym w województwie śląskim. Firma rozpoczęła działalność w 1983 roku. www.autoboss.com.pl. W tym roku Auto-Boss obchodzi 25 -lecie działalności.

wyświetlone: 1 - 10 z 44

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

City Safety - to naprawdę działa! [08.11.2013] System, który wykrywa niebezpieczeństwo w postaci trudno zauważalnych pieszych, czy też rowerzystów bez oświetlenia poruszających się po poboczu drogi – niemożliwe do zrealizowania marzenie kierowców, czy całkiem realne urządzenie?.. (info)

Kamerka samochodowa – tylko nowa moda? [10.09.2013] Wideorejestratory jako dodatkowe wyposażenie w samochodach zaczęły pojawiać się coraz częściej w naszym kraju. Urządzenia potrafią rejestrować obraz w różnych warunkach... (info)

Ważna jest geometria kół [12.08.2013] Zmiana ustawienia koła w stosunku do nawierzchni drogi ma wpływ na zjawisko jednostronnego ściągania samochodu podczas jazdy - ma to związek z nieprawidłowym ustawieniem geometrii kół. Kiedy następuje zmiana geometrii kół?.. (info)

Upał równie niebezpieczny jak sroga zima [12.08.2013] Upał może być dla naszego samochodu równie niebezpieczny jak sroga zima. Jeżeli latem nie dbamy odpowiednio o pojazd, uszkodzeniu może ulec wiele jego podzespołów... (info)

Sprawne hamulce to podstawa bezpiecznej jazdy [07.03.2013] Układ hamulcowy to bardzo ważna część naszego samochodu – kiedy nie jest na bieżąco sprawdzany, a w konsekwencji nie działa sprawnie, wpływa to negatywnie na nasze bezpieczeństwo... (info)

Nowy Ford Fiesta w salonie Auto-Boss [07.03.2013] Nowy Ford Fiesta, który jest już dostępny w salonach, to szereg zmian stylizacyjnych oraz technicznych... (info)

Im większa przyczepność tym większe bezpieczeństwo! [07.03.2013] Każdy kierowca wie, że gdy nawierzchnia jest sucha, samochód ma doskonałą przyczepność. Sytuacja na drodze całkowicie się zmienia, kiedy zaczyna się sezon zimowy. Ważne wtedy jest wyposażenie naszego samochodu w odpowiednie ogumienie... (info)

Lotos Jazz Festiwal Bielska Zadymka Jazzowa po raz kolejny najlepszym festiwalem jazzowym [08.02.2013] Za nami kolejna edycja Lotos Jazz Festiwal Bielska Zadymka Jazzowa. Już trzy razy festiwal został uznany za najlepszy festiwal jazzowy w Polsce!.. (info)

Jak zabezpieczyć pojazd przed kradzieżą? [08.02.2013] Nabyliśmy nasz wymarzony samochód, co zrobić, aby strach przed jego stratą nie przysłonił nam radości? Coraz częściej słyszymy o amatorach cudzej własności – jak zatem zabezpieczyć nasz samochód przed kradzieżą?.. (info)

Jak bezpiecznie podróżować w zimowych warunkach? [08.02.2013] Każdy z nas posiada wiedzę na temat bezpiecznej jazdy zimą, ale czy jest ona wystarczająca? Przede wszystkim musimy pamiętać o jak największej ostrożności oraz o tym, czego wręcz się wystrzegać podczas jazdy w zimowych warunkach... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

Auto-Boss

Auto-Boss
ul. Warszawska 299
43-300 Bielsko-Biała
tel. (033) 829 52 01

ul. Drogowa Trasa Średnicowa 51
41-506 Chorzów
tel. 32 349 49 49
http://www.autoboss.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...