informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Betacom S.A.Firma Betacom S.A. istnieje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się produkcją oprogramowania, doradztwem, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych oraz integracją systemów komputerowych. Betacom należy do grona 6 największych integratorów na polskim rynku. Firma od wielu lat współpracuje m.in. z IBM, HP, Cisco Systems, Microsoft, Oracle.

Swoją główną działalność firma skupia na integracji systemów informatycznych i usług sieciowych, kompleksowej obsłudze informatycznej, oferowaniu systemów e-learningowych, budowie systemów bezpieczeństwa i archiwizacji danych, dostawie markowego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania renomowanych producentów. Firma posiada szybko rozwijającą się ogólnopolską sieć serwisową. Od 19 marca 2004 r. akcje Betacom notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

wyświetlone: 1 - 10 z 22

<< | < | 1 2 3 | > | >>

Betacom S.A. - pierwszy w Polsce ośrodek HP Cloud Center of Excellence [11.10.2012] Spółka Betacom została pierwszym w Polsce ośrodkiem HP Cloud Center of Excellence (CCoE). Tytuł przyznany przez Hewlett-Packard, światowego lidera IT, jest potwierdzeniem wysokich kompetencji firmy w zakresie rozwiązań cloud computing... (info)

eo Networks S.A. po raz kolejny wśród najlepszych w Europie! [21.10.2010] eo Networks S.A. został laureatem XI edycji Rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2010. W zestawieniu, uwzględniającym najszybciej rozwijające się firmy technologiczne w Europie Środkowej, spółka zajęła 29. pozycję... (info)

Jesienna edycja Akademii PARP dla branży szkoleniowej [27.09.2010] Z końcem września br., w ramach projektu „Akademia PARP”, rozpoczynają się szkolenia dla osób prowadzących działalność szkoleniową. Specjaliści zajmujący się rozwojem kadr uzyskają umiejętności potrzebne do realizacji szkoleń e-learningowowych... (info)

Spółka Content Value S.A. – nowe przedsięwzięcie Betacom S.A. i NTT System S.A. [01.04.2009] W dniu 25 marca br. Betacom S.A. oraz NTT System S.A. założyły nową spółkę Content Value S.A. Firma koncentrować się będzie na produkcji oprogramowania szkoleniowego... (info)

Betacom S.A. Partnerem Microsoft Technology Summit 2008 [07.10.2008] Betacom S.A. jest Partnerem Konferencji Microsoft Technology Summit 2008, która odbędzie się w dniach 8-9 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie... (info)

Rozwiązania Oracle Grid w oparciu o zastosowania platformy sprzętowej HP [03.03.2008] 27 lutego odbyła się konferencja organizowana przez firmy Betacom, HP i Oracle. Spotkanie było okazją do przedstawienia najnowszych i niezawodnych rozwiązań HP i Oracle, oraz możliwości wdrożeniowych Betacom... (info)

Betacom S.A publikuje wyniki za I kw. roku obrotowego 2007/2008 [25.07.2007] Spółka w I kw. bieżącego roku obrotowego zanotowała wzrost przychodów ze sprzedaży w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego, tj. do poziomu 38,7 mln zł oraz 0,4 mln zł zysku netto... (info)

Betacom S.A publikuje wyniki za IV kw. roku obrotowego 2006/2007 [14.05.2007] Wzrost zysku operacyjnego oraz netto w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego i duży kontrakt z Ministerstwem Edukacji Narodowej to główne wydarzenia związane z działalnością Spółki w IV kwartale roku obrotowego... (info)

POZNAŃ – Szkolenia AKADEMII PARP w Twoim mieście ! [12.04.2007] Szkolenia e-learningowe w ramach projektu AKADEMIA PARP idą pełną parą. Projekt realizowany przez konsorcjum Estakada.pl-Betacom S.A., współfinansowany z Europejskiego ..... (info)

AKADEMIA PARP – jeszcze więcej szkoleń! [11.04.2007] Szkolenia e-learningowe w ramach projektu AKADEMIA PARP okazały się większym sukcesem, niż ktokolwiek mógł przewidzieć... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

Betacom S.A.

Betacom S.A.
ul. Połczyńska 31A
01-377 Warszawa
tel. (022) 533 98 88
fax: (022) 533 98 99
http://www.betacom.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...