informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


MultiBankwyświetlone: 1 - 10 z 31

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Podziel, żeby pomnożyć [15.12.2006] Wysoki zysk z inwestycji i zmiana modelu zarządzania finansami na bardziej zaawansowany to najczęstsze powody zainteresowania klientów mieszanymi produktami depozytowymi... (info)

Karta na raty [30.09.2006] Możliwość rozłożenia zadłużenia karty kredytowej na raty to nowa propozycja MultiBanku... (info)

Darmowe SMS-y w MultiBanku [04.07.2006] Są jak sportowe samochody najwyższej klasy. Szybkie, wygodne i bezpieczne. Odpowiadają najnowocześniejszym standardom technologicznym, a jednocześnie ich obsługa zajmuje najwyżej 10 sekund... (info)

Giełda jednak popularna [06.06.2006] Mimo ostatnich gwałtownych i nerwowych wstrząsów na giełdzie popularność inwestowania poprzez Internet nie spada... (info)

Osiem tysięcy czeka na klientów [06.06.2006] MultiBank wraz z himalaistą Piotrem Pustelnikiem przygotowali kolejną górską wyprawę dla swoich klientów. Każdy, kto jest członkiem elitarnego Klubu Aquarius MultiBanku może zdobyć ośmiotysięcznik Broad Peak... (info)

MultiBank wprowadził nowy atrakcyjny pakiet produktów bankowych skierowany do nauczycieli [22.05.2006] - Każdy pedagog może zamówić pakiet dedykowany specjalnie tej grupie zawodowej – mówi Anna Kapluk-Pryczek z MultiBanku. – Obejmuje on MultiKonto, kredyt odnawialny oraz kartę kredytową. Korzystając z promocyjnego pakietu produkty otrzymuje się w niższej cenie... (info)

MultiWzrosty w kredytach hipotecznych [05.05.2006] Bogacimy się, jednocześnie coraz odważniej myśląc o swoim portfelu. Największy hit bankowy ostatnich miesięcy to kredyty hipoteczne. W porównaniu z identycznym okresem 2005 roku wszystkie wskaźniki odnotowują tutaj potężne przyrosty... (info)

MultiBank w Zgierzu - nowa placówka partnerska [15.01.2006] W Zgierzu otwarto dzisiaj nową placówkę MultiBanku. Oddział, działający w ramach projektu Placówek Partnerskich umożliwi mieszkańcom sąsiadującego z Łodzią miasta 24 godzinny dostęp do własnych pieniędzy... (info)

Pierwsze kroki w sieci [08.01.2006] W jaki sposób składa się zlecenia na stałe przelewy? Czy przez Internet można lokować swoje pieniądze w funduszach inwestycyjnych? Jak z pomocą Internetu obsługiwać posiadaną kartę płatniczą?.. (info)

Multum podróży z MultiBankiem [14.12.2005] MultiBank, detaliczna część BRE Bank SA wprowadził do swojej oferty MultiPodróżnika – ubezpieczenie turystyczne oferowane przez Internet... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

MultiBank
Rzecznik prasowy
Al. Piłsudskiego 3
Łódź
tel. (042) 638 17 62
fax: (042) 638 18 01
http://www.multibank.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...