informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Kaspersky Lab Polska sp. z o.o.Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. działa w ramach grupy kapitałowej Kaspersky Lab, jednego z najszybciej rozwijających się producentów rozwiązań bezpieczeństwa IT na świecie. Firma specjalizuje się w tworzeniu technologii i produkcji oprogramowania zabezpieczającego przed szkodliwym oprogramowaniem i atakami internetowymi. Obecnie Kaspersky Lab zatrudnia ponad 2 700 wysoce wykwalifikowanych specjalistów. Firma posiada biura terytorialne w 30 krajach, a jej produkty i technologie chronią ponad 300 milionów użytkowników oraz ponad 250 tysięcy klientów korporacyjnych na całym świecie. Firma oferuje szeroki wachlarz produktów i rozwiązań dla rożnych rodzajów klientów - od użytkowników indywidualnych po korporacje. Jako polskie przedstawicielstwo Kaspersky Lab firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. istnieje od 2000 r. Firma publikuje wiele artykułów merytorycznych, które pozwalają nawet niezaawansowanym użytkownikom na zaznajomienie się z podstawami współczesnych zagrożeń cybernetycznych i metodami walki z nimi. Prowadzony przez firmę, unikatowy w skali kraju i dostępny całkowicie bezpłatnie, serwis SecureList.pl to uaktualniana na bieżąco skarbnica informacji o bezpieczeństwie.

wyświetlone: 1 - 10 z 1073

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Rosjanin, Niemiec i Polak - portret typowego użytkownika pod kątem cyberzagrożeń

Rosjanin, Niemiec i Polak - portret typowego użytkownika pod kątem cyberzagrożeń [27.12.2013] Eksperci z Kaspersky Lab dokonali ogólnej analizy cyberzagrożeń w Rosji, Niemczech, Polsce, Stanach Zjednoczonych oraz Chinach w 2013 r... (info)

Zagrożenia korporacyjne: przegląd roku [27.12.2013] Firmy coraz częściej padają ofiarą ataków cybernetycznych. Według badania przeprowadzonego niedawno przez Kaspersky Lab i B2B International 91% organizacji doświadczyło cyberataku przynajmniej jeden raz w ciągu minionych 12 miesięcy... (info)

Zagrożenia korporacyjne: przegląd roku [23.12.2013] Firmy coraz częściej padają ofiarą ataków cybernetycznych. Według badania przeprowadzonego niedawno przez Kaspersky Lab i B2B International 91% organizacji doświadczyło cyberataku przynajmniej jeden raz w ciągu minionych 12 miesięcy... (info)


Kaspersky Internet Security uzyskuje rewelacyjny wynik w niezależnym teście usuwania malware

Kaspersky Internet Security uzyskuje rewelacyjny wynik w niezależnym teście usuwania malware [20.12.2013] Kaspersky Internet Security 2014, produkt bezpieczeństwa przeznaczony dla użytkowników domowych, uzyskał najlepsze wyniki w teście Malware Removal Test przeprowadzonym w październiku i listopadzie przez niezależne laboratorium AV-Comparatives... (info)


Jeden na ośmiu Europejczyków doświadcza utraty lub kradzieży urządzenia mobilnego

Jeden na ośmiu Europejczyków doświadcza utraty lub kradzieży urządzenia mobilnego [19.12.2013] Ponad 12% użytkowników w Europie doświadczyło w ciągu ostatnich 12 miesięcy utraty, kradzieży lub poważnego uszkodzenia urządzenia mobilnego, takiego jak smartfon czy tablet... (info)

Facebook siedliskiem oszustów żerujących na Bożym Narodzeniu i oferujących konsole PlayStation 4 [18.12.2013] Składanie życzeń bożonarodzeniowych za pośrednictwem Facebooka oraz Twittera to obecnie standard. Szykując się na szturm zmian statusów związanych ze świętami, powinniśmy również przygotować się na zalew oszustw na portalach społecznościowych... (info)

Świąteczne ostrzeżenie: W 2013 r. gracze zostali zaatakowani 11,7 miliona razy [17.12.2013] Eksperci z Kaspersky Lab przyjrzeli się atakom, na które narażeni byli gracze na całym świecie w 2013 r. Na chwilę obecną analitycy wiedzą o 4,6 miliona szkodliwych programów, których celem są dane związane z grami... (info)


Kaspersky Lab prezentuje prognozę bezpieczeństwa na 2014

Kaspersky Lab prezentuje prognozę bezpieczeństwa na 2014 [16.12.2013] Eksperci z Kaspersky Lab przedstawili swoje prognozy dotyczące 2014 roku pod kątem aktywności cyberprzestępczej... (info)

Dziura w bezpieczeństwie przeglądarki Safari firmy Apple [13.12.2013] W trakcie badań nad różnymi rodzajami szkodliwych programów dla systemu OS X firmy Apple eksperci z Kaspersky Lab natknęli się na poważny błąd w bezpieczeństwie przeglądarki internetowej Safari... (info)

Spełniło się nieuchronne - pojawił się 64-bitowy ZeuS [13.12.2013] Kaspersky Lab wykrył 64-bitową wersję szkodliwego programu ZeuS - jednego z najszerzej rozprzestrzenionych i najbardziej zaawansowanych narzędzi cyberprzestępczych służących do kradzieży danych związanych z transakcjami finansowymi online... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Kaspersky Lab Polska sp. z o.o.

Kaspersky Lab Polska sp. z o.o.
ul. Trawiasta 35
04-607 Warszawa
tel./faks: 801 000 215
tel./faks: 34 390 94 00
http://www.kaspersky.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...