informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Cisco Systems Poland Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 67

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

Cisco udostępnia platformę stanowiącą podstawę Internetu mobilnego następnej generacji [27.06.2012] Nowa platforma mobilna ma zapewnić nawet 10-krotny wzrost wydajności. To pierwsza w branży elastyczna platforma zaprojektowana z myślą o zapewnieniu użytkownikom nowych możliwości obsługi mobilnej... (info)

Światowy Dzień IPv6 - Polska przygotowuje się do IPv6 z pomocą Cisco [08.06.2012] Nowe laboratorium IPv6 przekazane krakowskiej AGH przez Cisco będzie częścią międzynarodowej sieci ośrodków szkoleniowych.. (info)

Pierwsze w Polsce testy transmisji danych z przepustowością 100 Gb/s na dużych dystansach [11.05.2012] Cisco Poland i Telekomunikacja Polska (TP) poinformowały o zakończeniu eksperymentu dotyczącego przesyłania danych z przepustowością 100 Gb/s na odległości przekraczającej 1000 km... (info)

Cisco Systems zapewni NBC Olympics sieć IP do relacjonowania Igrzysk Olimpijskich w Londynie [23.04.2012] Tego lata Cisco będzie współpracować z NBC Olympics, działem grupy NBC Sports Group, przy relacjonowaniu Igrzysk Olimpijskich w Londynie... (info)

System Telepresence TX9000 dostępny w kanale sprzedaży w Polsce [18.04.2012] Cisco przedstawia system do prowadzenia rozmów biznesowych o znaczeniu krytycznym takich jak negocjacje korporacyjne, przekazywanie komunikatów w sytuacjach kryzysowych do zespołów rozproszonych po całym świecie... (info)

Technologia Cisco TelePresence umożliwia lekarzom udzielanie konsultacji w aptekach [30.03.2012] Firmy Cisco Systems i Swisscom wyposażyły 200 aptek w Szwajcarii w systemy do komunikacji wideo Cisco TelePresence®... (info)

Dzięki rozwiązaniom Cisco nowa siedziba Katedry Informatyki AGH stała się budynkiem na miarę XXI w. [30.03.2012] Dzięki infrastrukturze zbudowanej w modelu żywego laboratorium Centrum Informatyki AGH jest jednym z najbardziej nowoczesnych obiektów dydaktycznych w Europie.. (info)

Cisco: Korzystanie w Polsce z chmury obliczeniowej – rzeczywistość i perspektywy [16.03.2012] Chmura obliczeniowa, jeden z dominujących trendów rozwoju technologii informatycznych, już obecna w 42% dużych firm.. (info)

Cisco rozszerza rodzinę najpopularniejszych na rynku ścian ogniowych [09.03.2012] Innowacje dotyczące ścian ogniowych Adaptive Security Appliance (ASA), systemu TrustSec i rozwiązania Identity Services Engine (ISE) pozwalają przedsiębiorstwom zgodzić się na nowe aplikacje i urządzenia oraz zmiany w środowisku pracowników... (info)

Cisco udostępnia najszybszą sieć bezprzewodową [22.02.2012] Nowy punkt dostępowy Cisco Aironet z serii 3600 to pierwsze tego typu rozwiązanie w branży, które poprawia transmisję bezprzewodową poprzez zwiększenie nawet o 30% wydajności obsługi wszelkich urządzeń bezprzewodowych przy zwiększonym zasięgu.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

Cisco Systems Poland Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39B
02-672 Warszawa
tel: 022 572 27 00
fax: 022 572 27 01
http://www.cisco.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...