informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


AutoID Polska S.A.AutoID Polska Sp. z o.o. dostarcza kompleksowe rozwiązania związane z metodami automatycznej identyfikacji w oparciu o światowe technologie. Firma jest dystrybutorem programów OCR do przetwarzania dokumentów - ABBY FineReader 9.0, PDF Transformer 2.0. oraz przenośnych skanerów DocuPen i C-Pen. W ofercie AutoID znajdują się także biometryczne systemy zabezpieczeń, odbiorniki GPS, etykiety oraz kody kreskowe. AutoID Polska Sp. z o.o. jest laureatem programu "Solidna Firma 2007"

wyświetlone: 1 - 10 z 42

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

Dzień Sekretarki czy Asystentki? [25.04.2012] 25 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Sekretarki i Asystentki. Chociaż obydwie nazwy wymienia się łącznie, coraz częściej można usłyszeć, że to dwa różne zawody. Dystrybutor programu ABBYY FineReader zadaje pytanie, kim jest współczesna sekretarka... (info)


ABBYY FineReader 11 zamieni książkę na e-book

ABBYY FineReader 11 zamieni książkę na e-book [25.11.2011] Jedenasta wersja ABBYY FineReader Professional jest nie tylko praktycznym narzędziem do przetwarzania skanów i plików PDF na wersje edytowalne. Z jego pomocą można teraz w łatwy sposób zapisać tekst do formatów obsługiwanych przez czytniki e-booków... (info)

Systemy GTB Technologies zabezpieczą dane poufne [08.11.2011] 45% pracowników deklaruje, że wysyła firmowe dane na zewnętrzne adresy mailowe, a 16% przyznaje, że zmieniając pracodawcę, zabiera je ze sobą.* Na rynku pojawiły się właśnie rozwiązania firmy GTB Technologies, które przeciwdziałają takim zagrożeniom... (info)


Nowy terminal biometryczny Virdi AC-5000 - wodoodporny i elegancki

Nowy terminal biometryczny Virdi AC-5000 - wodoodporny i elegancki [28.06.2011] Wodoodporny terminal biometryczny Virdi AC-5000 do stosowania na zewnątrz pomieszczeń nie tylko zapewnia skuteczną identyfikację osób wchodzących do budynku, ale stanowi też estetyczną wizytówkę firmy... (info)


Algorytm VIRDI znowu najlepszy w konkursie Fingerprint Verification Competition

Algorytm VIRDI znowu najlepszy w konkursie Fingerprint Verification Competition [14.04.2011] W rozstrzygniętym niedawno konkursie Fingerprint Verification Competition 2011 po raz kolejny pierwsze miejsce zajął algorytm dopasowania wzorców biometrycznych stosowany w terminalach biometrycznych Virdi... (info)


Programy OCR ułatwią wyszukanie dokumentu w komputerze

Programy OCR ułatwią wyszukanie dokumentu w komputerze [22.03.2011] Przesyłając dokumenty w internecie często zapisujemy je w formacie PDF. Takie dokumenty są często odczytywane przez komputery jak obrazy, w obrębie których nie ma możliwości wyszukania potrzebnej frazy lub słowa. Warto skorzystać wtedy z programów typu OCR... (info)


Blancco najlepszym oprogramowaniem do trwałego usuwania danych

Blancco najlepszym oprogramowaniem do trwałego usuwania danych [18.03.2011] Certyfikowane oprogramowanie do trwałego usuwania danych, Blancco, zajęło pierwsze miejsce w teście programów do wymazywania danych przeprowadzonym przez PC World... (info)


Abbyy FineReader 10 Home Edition już na rynku

Abbyy FineReader 10 Home Edition już na rynku [15.10.2010] Końcem września 2010 roku ukazała się w Polsce najnowsza wersja programu OCR do przekształcania dokumentów ze skanera lub aparatu cyfrowego, przeznaczona do użytku domowego: ABBYY FineReader 10 Home Edition... (info)


Szkoła, referaty, prace pisemne... Przepisywanie czy przekształcanie?

Szkoła, referaty, prace pisemne... Przepisywanie czy przekształcanie? [20.08.2010] Przeraża Cię myśl o powrocie do szkoły lub na uczelnię? Oblewa Cię zimny pot na myśl o godzinach spędzonych w bibliotece na żmudnym przepisywaniu fragmentów książek do zadanego referatu? Teraz masz wybór!.. (info)

Czytniki biometryczne Verifi - bezpieczeństwo i niezawodność [30.07.2010] Firma AutoID Polska wprowadziła do oferty wysokiej klasy czytniki biometryczne Verifi do kontroli logicznej. Pozwalają one na logowanie się do komputera przy pomocy odczytu linii papilarnych, dzięki czemu możliwe jest całkowite wyeliminowanie haseł... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

AutoID Polska S.A.

AutoID Polska S.A.
ul. Wł. Żeleńskiego 103
31-353 Kraków
tel. 012 260 16 50
fax: 012 656 04 43
http://www.autoid.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...