informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Centrum Handlowe BLUE CITYwyświetlone: 1 - 10 z 508

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Kolejna odsłona Fashion Democracy

Kolejna odsłona Fashion Democracy [16.10.2013] W najbliższy weekend, podczas dni targów mody w Blue City ponad 50 młodych projektantów zaprezentuje swoje kolekcje ubrań. Pomogą stworzyć odwiedzającym wyjątkowe jesienno-zimowe stylizacje, dzięki którym ulice Warszawy staną się modne... (info)


Warszawski Dzień Przyjaźni

Warszawski Dzień Przyjaźni [16.10.2013] W sobotę 19 października centrum handlowo-rozrywkowe Blue City z myślą zwłaszcza o dziewczynkach zorganizuje obchody Dnia Przyjaźni My Little Pony i MLP Equestria Girls. Do zabawy mogą dołączyć wszystkie dzieci, które mają skończone 3 lata... (info)


październik w Inca Play

październik w Inca Play [08.10.2013] Potrzebną chwilę na odpoczynek i twórczą zabawę w gronie rówieśników nowo upieczeni uczniowie znajdą w Inca Play. W tym miesiącu Plac Zabaw przygotował coś dla miłośników kreskówek, nie zabraknie też wesołej imprezy z okazji Halloween... (info)


Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych [08.10.2013] Kolejna odsłona Międzynarodowego Jarmarku Produktów Regionalnych, z jesiennymi skarbami produkowanymi w małych przedsiębiorstwach, odbędzie się w weekend 11-13 października w CH Blue City... (info)


Fashion Democracy w Blue City

Fashion Democracy w Blue City [27.09.2013] To kolejne spotkanie z Fashion Democracy w CH Blue City. W niedzielę 29 września będzie można zobaczyć najciekawsze propozycje projektantów na jesień oraz ubrać się niebanalnie za stosunkowo niewielkie pieniądze... (info)

Frosch EcoDay w Blue City [27.09.2013] Chcesz żyć bardziej świadomie? Dowiedzieć się, jak na co dzień zadbać o środowisko? Przyjdź z rodziną do Blue City 28 września na wyjątkową akcję Frosch EcoDay, która ma na celu promocję proekologicznych zachowań... (info)


Magiczna Noc Zakupów

Magiczna Noc Zakupów [27.09.2013] Jak wygląda Blue City po godzinach? To królestwo obniżek i prezentów, którymi zarządzają sprytne krasnoludki. Chcesz je poznać z bliska? Przyjdź na magiczną Noc Zakupów, która odbędzie się w piątek 27 września... (info)


Saksofonowy zawrót głowy w Inca Play

Saksofonowy zawrót głowy w Inca Play [12.09.2013] Koncert przygotowany przez muzyków z Filharmonii Narodowej – Morpheus Saxophone Quartet 15 września w Placu Zabaw Inca Play Blue City, będzie świetną okazją do spotkania z muzyką poważną w przystępnej i ciekawej dla dzieci formie... (info)


Wrzesień w Inca Play

Wrzesień w Inca Play [12.09.2013] Chcąc umilić wszystkim swoim gościom pożegnanie z beztroskimi wakacjami i jednocześnie przygotować dzieci i rodziców na rozpoczęcie roku szkolnego, Inca Play w Blue City, jak co roku, przygotowała mnóstwo rodzinnych atrakcji... (info)

Original Marines w Blue City [12.09.2013] Wchodząca na polski rynek włoska marka odzieży dla dzieci powiększyła grono Najemców centrum handlowo-rozrywkowego Blue City. Sklep został otwarty w piątek 6 września br... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Centrum Handlowe BLUE CITY
Al. Jerozolimskie 179
00-222 Warszawa
http://www.bluecity.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...