informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Wirtualna Polska SAwyświetlone: 1 - 10 z 618

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Wirtualna Polska z ostatniej chwili na Twitterze

Wirtualna Polska z ostatniej chwili na Twitterze [25.11.2013] Wirtualna Polska uruchomiła właśnie nowy profil „Z ostatniej chwili” na Twitterze, który agreguje najważniejsze newsy z kraju i ze świata. Jest to pierwszy taki profil wydawcy na polskim rynku... (info)


Nowa praca do WP.PL!

Nowa praca do WP.PL! [29.10.2013] WP.PL gruntowanie przebudowała serwis praca.wp.pl. Witryna została uproszczona, zyskała nowoczesny, ergonomiczny layout oraz wygodną wyszukiwarkę ofert. Powstała też wersja mobilna, dopasowująca się do smartfonów i tabletów... (info)

Video Rich Media – nowy produkt w ofercie Biura Reklamy Wirtualnej Polski [03.10.2013] Reklama wideo w internecie dynamicznie się rozwija. W pierwszym kwartale tego roku wydatki na nią wrosły o 49%*. Biuro Reklamy Wirtualnej Polski w reakcji na ten trend wprowadziło do oferty nowy produkt – Video Rich Media... (info)


Rekordowy Program TV!

Rekordowy Program TV! [30.09.2013] Aplikacja Program TV – dostępna w wersjach na urządzenia z systemem operacyjnym Android, iOS, WP7, a nawet Symbian – umożliwia przeglądanie programu telewizyjnego dla ponad 300 stacji telewizyjnych, w tym ponad 140 polskojęzycznych... (info)

"Pokaż nam swój styl!", czyli nowe narzędzie konkursowe od WP.PL [23.09.2013] Dział Akcji Specjalnych Wirtualnej Polski w ramach promocji serwisu dom.wp.pl przygotował konkurs fotograficzny "Pokaż nam swój styl!", w którym zastosowano niestandardowy mechanizm dodawania albumów i zdjęć... (info)


WP.PL na wszystko - ruszyła kampania Wirtualnej Polski

WP.PL na wszystko - ruszyła kampania Wirtualnej Polski [19.09.2013] Wystartowała kampania reklamowa WP.PL. Głównym celem akcji promocyjnej jest zbudowanie w świadomości użytkowników przekonania, że mogą – gdziekolwiek są i cokolwiek robią – korzystać z serwisów i usług portalu na smartfonie, tablecie i Smart TV... (info)


Bezpieczna.wp.pl – w trosce o najmłodszych użytkowników internetu

Bezpieczna.wp.pl – w trosce o najmłodszych użytkowników internetu [10.09.2013] WP.PL wystartowała z serwisem bezpieczna.wp.pl. Witryna skierowana jest do najmłodszych użytkowników internetu oraz ich rodziców i opiekunów. Przedstawia – w przyjazny – problemy, na jakie mogą natknąć się w sieci. Pokazuje także, jak im zapobiegać... (info)


Urlop z nowymi serwisami mobilnymi Wirtualnej Polski

Urlop z nowymi serwisami mobilnymi Wirtualnej Polski [07.08.2013] W szczycie sezonu wakacyjnego Wirtualna Polska udostępniła dwa nowe serwisy mobilne – m.turystyka.wp.pl oraz m.NoCoTy.pl... (info)


Mobilizacja WP.TV i ToSieWytnie

Mobilizacja WP.TV i ToSieWytnie [18.07.2013] Należące do Wirtualnej Polski serwisy wideo – WP.TV oraz ToSieWytnie – stają się jeszcze bardziej mobile. Portal udostępnił właśnie nowe m-wersje obydwu witryn oraz aplikację WP.TV na Windows Phone... (info)


Wirtualna Polska laureatem konkursu IAB Creative Showcase!

Wirtualna Polska laureatem konkursu IAB Creative Showcase! [15.07.2013] Dział Akcji Specjalnych WP.PL zwyciężył w konkursie IAB Creative Showcase. Nagrodzony format reklamowy to expandowany skyscraper/ toplayer w kampanii Reebok Yoga&Dance, przygotowany na zlecenie domu mediowego Hypermedia... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Wirtualna Polska SA

Wirtualna Polska SA
Traugutta 115 c
80-226 Gdańsk
tel. (058) 52 15 665
fax: (058) 52 15 603
http://www.wp.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...