informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Dompress.plDOMPRESS.PL to stworzona specjalnie dla Państwa platforma komunikacyjna, która służy wymianie informacji o rynku nieruchomości w Polsce.

W serwisie znajdziecie Państwo nie tylko ogłoszenia o sprzedaży i wynajmie nieruchomości, ale również aktualne informacje o sytuacji na rynku nieruchomości w całym kraju, dotyczące zarówno inwestycji deweloperskich, jak i rynku wtórnego.

Serwis zapewnia możliwość sprawdzenia średnich cen nieruchomości w interesujących Państwa lokalizacjach według podanych indywidualnych parametrów. Znajdują się w nim także informacje na temat aktualnej sytuacji na rynku kredytowym. A dzięki współpracy z wyszukiwarką kredytową Comperia.pl mamy możliwość udostępnienia narzędzi, dzięki którym można wstępnie obliczyć kwotę możliwego do uzyskania kredytu i miesięczną ratę spłaty, porównać oferty poszczególnych banków i przesłać prośbę o kontakt z ich strony.

Eksperci DOMPRESS.PL publikują w serwisie własne komentarze i teksty analityczne mówiące o zmianach zachodzących na naszym rynku nieruchomości. Stąd stale macie Państwo dostęp do newsów i informacji o atrakcyjnych promocjach na rynku nieruchomości oraz aktualnej bazy firm działających w branży nieruchomości.

Właścicielem i wydawcą serwisu jest Dompress Sp. z o.o. Sp. k. Założyciele i zespół redakcyjny ma długoletnie doświadczenie w promowaniu nieruchomości w mediach. Dlatego możemy zapewnić Państwu dotarcie z ofertą do dużej liczby odbiorców. Oferujemy również obsługę w zakresie public relations, obecność w social mediach, pomoc w opracowywaniu strategii marketingowych lub planu promocji na portalach internetowych i w prasie oraz wsparcie w tworzeniu reklam i projektowaniu stron internetowych.

wyświetlone: 1 - 7 z 7


Kogo stać na segment w Warszawie

Kogo stać na segment w Warszawie [11.12.2013] Warszawskie segmenty deweloperzy oferują nawet poniżej 500 tys. zł Najtańsze domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej... (info)


W Katowicach kupujących nie brakuje

W Katowicach kupujących nie brakuje [04.12.2013] Choć w porównaniu z innymi aglomeracjami, liczba inwestycji w Katowicach jest dość skromna, powstaje w nich najwięcej mieszkań w województwie śląskim... (info)


Czy kupimy jeszcze z rabatem?

Czy kupimy jeszcze z rabatem? [27.11.2013] Wydaje się, że w mieszkaniówce kryzys już minął. Ceny mieszkań zaczynają wzrastać. Biura sprzedaży deweloperów wypełnione są klientami, którzy chcą kupić taniej i zdążyć zaciągnąć kredyt przed wprowadzeniem nowych przepisów... (info)

Mieszkania z dopłatą tylko poza centrami miast [20.11.2013] Nowy program dopłat do kredytów nie będzie miał znaczącego wpływu na rynek deweloperski, bo obejmie zbyt małą część oferty.. (info)


W Trójmieście nie brakuje mieszkań z dopłatami

W Trójmieście nie brakuje mieszkań z dopłatami [19.11.2013] W Trójmieście na rynku mieszkaniowym liderem jest Gdańsk. Powstaje w nim ponad dwukrotnie więcej inwestycji niż w Gdyni. Jak wylicza Dompress.pl, za metr mieszkania w Gdańsku deweloperzy chcą średnio ponad 6000 zł... (info)

W Krakowie trudno o dopłatę [21.10.2013] Tylko pojedyncze nowe mieszkania na krakowskim rynku będzie można kupić na kredyt z dopłatą w ramach programu Mieszkanie dla Młodych... (info)


Ile za nowe mieszkanie w Warszawie

Ile za nowe mieszkanie w Warszawie [08.10.2013] Za metr mieszkania od dewelopera w Warszawie musisz wyłożyć ponad 7 tys. zł. Dzisiejsza oferta deweloperów różni się od tej sprzed kilku lat. Większość mieszkań, które można kupić na stołecznym rynku pierwotnym jest już gotowych... (info)Dompress.pl

Dompress.pl
Aleja Jana Pawła II 11
00-828 Warszawa
22 620 24 32
http://www.dompress.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...