informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 9 z 9


Znaki zapytania odnośnie polskiej gospodarki

Znaki zapytania odnośnie polskiej gospodarki [23.12.2013] Zbliża się koniec roku, nadchodzi czas podsumowań. Co było dobre w minionych miesiącach, czego nie udało się osiągnąć, jak będzie wyglądał kolejny rok - to pytania, które stawiamy sobie w tym okresie... (info)


Jaki będzie finansowy rok 2014?

Jaki będzie finansowy rok 2014? [18.12.2013] Dzisiaj już wiemy, że rok ten będzie pozostawał, podobnie jak obecny, pod wpływem deficytu i długu publicznego. Mam spore wątpliwości i nie ufam zapewnieniom naszych władz o bezpiecznym budżecie... (info)


Bezpieczny kredyt świąteczny – na co zwrócić uwagę?

Bezpieczny kredyt świąteczny – na co zwrócić uwagę? [17.12.2013] Okres przedświąteczny to zbliżający się czas najważniejszej kolacji w roku. Każdy pragnie by był to moment wyjątkowy. Gospodynie robią świąteczną listę zakupów, wszyscy rozmyślają nad świątecznymi prezentami, które przyniosą radość naszym bliskim... (info)


Po kredyt warto iść do pośrednika

Po kredyt warto iść do pośrednika [10.12.2013] Naturalnym jest, iż decyzja o kredycie powinna być przemyślana, a sam cel zaciągnięcia mocno uargumentowany. Czy jednak posiadamy dość wiedzy, by z pełnym przekonaniem móc wybrać najlepszą ofertę? Naturalnie, że nie... (info)


Jak manipuluje się statystyką PKB per capita

Jak manipuluje się statystyką PKB per capita [10.12.2013] Mamy już grudzień, za niedługo będziemy podsumowywać bieżący rok i układać plany na przyszły. Na szczęście, ten bieżący, nie wygląda najgorzej. Coraz więcej pojawia się symptomów świadczących o tym, że w gospodarce zachodzą zmiany na lepsze... (info)


GTF wydaje swój Kurier

GTF wydaje swój Kurier [03.12.2013] Coraz więcej firm wydaje swoje publikacje – miesięczniki, które informują o najważniejszych wydarzeniach związanych z działalnością danej firmy. Są to najczęściej kilkunastostronicowe, wydawane na papierze kredowym, bogato zdobione magazyny... (info)

Bank Pocztowy w ofercie GTF [27.11.2013] Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, wiodąca na rynku sieć pośrednictwa kredytowego, uruchomiła nowy produkt dla klientów indywidualnych - kredyt gotówkowy i konsolidacyjny z oferty Banku Pocztowego... (info)


Czy regionalna nazwa pomaga w biznesie?

Czy regionalna nazwa pomaga w biznesie? [21.11.2013] specjalny komentarz Pawła Kosmali, prezesa zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Finansowego GTF Sp. z o.o... (info)


GTF w nowej odsłonie. Operator bankowy otwiera się na pośredników kredytowych

GTF w nowej odsłonie. Operator bankowy otwiera się na pośredników kredytowych [13.11.2013] Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, wiodąca na rynku sieć pośrednictwa kredytowego, zadebiutowała z nową witrynę internetową oraz odświeżonym logotypem... (info)Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o.

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 2
43-100 Tychy
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...