informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


McCann Worldgroupwyświetlone: 1 - 10 z 41

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

U2 Media uhonorowane Diamentem Forbesa 2013 [02.08.2013] Jedna z najbardziej prestiżowych nagród świata biznesu w Polsce – Diament Forbesa 2013 powędrowała do U2 Media. Dom mediowy znalazł się w zaszczytnym gronie firm, które odnotowały największy rozwój na przestrzeni lat 2009-2011... (info)

Znamy pułapki na każdej drodze. Kampania reklamowa Coyote Polska. [02.07.2013] Polska jest kolejnym rynkiem, na którym rozpoczęła swoją działalność firma Coyote. Zakup mediów został powierzony Universal McCann... (info)


Universal McCann na Cyberresearch 3.0

Universal McCann na Cyberresearch 3.0 [10.04.2013] Jak długo trwa proces podejmowania decyzji o zakupie? Co zniechęca konsumentów? Jakich informacji szczególnie poszukują klienci oraz jaki jest wpływ poszczególnych touchpointów na kupno produktów?.. (info)


Momentum Worldwide agencją roku 2007

Momentum Worldwide agencją roku 2007 [26.06.2007] Momentum Worldwide zdobyła tytuł Agencji Marketingu Zintegrowanego Roku 2007 przyznany przez redakcję tygodnika Media i Marketing. Po raz drugi z rzędu klienci uznali Momentum za najlepszą na rynku w badaniu przeprowadzonym przez Millward Brown SMG/KRC... (info)

McCann Erickson przygotował kampanię społeczną dla Centrum Mediacji Partners Polska [18.03.2007] Ogólnopolska kampania społeczna „Mediacje Rozwodowe” ma na celu poinformowanie rozwodzących się o tym, że zamiast prowadzić długą i bolesną walkę w sądzie, mogą przekazać sprawę profesjonalnym mediatorom, z pomocą których rozwiążą swoje problemy w sposób pokojowy i konstruktywny... (info)

Jarosław Grzesica w McCann Erickson [24.02.2007] Do zespołu strategii McCann Erickson dołączył Jarosław Grzesica, który będzie pracował nad poszukiwaniem nieszablonowych form kontaktu z odbiorcą oraz budowaniem relacji pomiędzy marką a konsumentami na poziomie stylu życia... (info)

Universal McCann lokalnie [16.02.2007] Universal McCann jako pierwszy sieciowy dom mediowy w Polsce otwiera lokalne przedstawicielstwa... (info)

MRM Momentum staje się Momentum Worldwide [17.01.2007] Momentum Worldwide zastępuje MRM Momentum w strukturze McCann Worldgroup, umacniając swoją pozycję w ogólnoświatowej sieci... (info)


McCann-Erickson przygotował „Trylogię Gastryczną” dla Ranigastu

McCann-Erickson przygotował „Trylogię Gastryczną” dla Ranigastu [21.12.2006] Od 6 października w telewizji można śledzić „Trylogię Gastryczną” Ranigastu (Polpharma) – leku na zgagę i niestrawność... (info)

Marketing bezpośredni: MRM Worldwide agencją roku [11.12.2006] Amerykański magazyn BtoB w swoim październikowym wydaniu wyróżnił MRM Worldwide i uznał agencją roku za świetne wyniki i zdobycie nowych klientów.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

McCann Worldgroup
Ul. Cybernetyki 19
02-677 Warszawa
tel: +48 21 01 201
http://www.mccann.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...